دانلود بازی Clea برای کامپیوتر

در بازی Clea شخصیت کلا را داریم که با برادش خودش به دنبال فرار از عمارت ویت لوک است. هیولاها از بین رفته اند و هرج و مرج تمام دنیا را فرا گرفته است. شما باید اطراف را زیر نظر داشته باشید و کسانی که به شما نزدیک می شوند را مدام بررسی کنید. هرکدام از آنها می توانند شما را ترور کنند. از دست افرادی که مسبب هرج و مرج و آشوب هسند فرار کنید و نگذارید آنها شما را شکار کنند. به صدای آنها گوش کنید و راه فرار خود را بار کنید. این صداها نقش زیادی در عملکرد شما دارند و باید زیرچشمی همه چیز را زیر نظر داشته باشید. خانواده ویت لوک در این عمارت به دام افتاده است و شکارچیان هم هرلحظه به دنبال شما هستند. آیتم های کلیدی بازی همان پازل هایی هستند که باید حل کنید و قفل تمام درها توسط آنها باز می شود. جامپ اسکیری در کار نیست و بیشتر خود محیط بازیکن را می ترساند. مهارت شما سرنوشت کلی بازی را تعیین می کند و باید به درون اسرار خانواده رفته و از آنها برای حل پازل ها کمک بگیرید.

Clea PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Clea

بازی Clea ترکیبی از ترس چهره شخصیت ها و محیطی است که خاطرات و اسرار زیادی در آن نهفته است. دیالوگ بین دو خواهر و برادر مهم ترین فاکتوری است که شما را وارد بطن موضوع می کند و بسیار هم ترسناک هستند. هر فصل از بازی مربوط به خاطره ای است که مادر و پدر کلا و برادرزش تعریف می کند و سعی کنید با گوش دادن به آنها مسیر خود را پیدا کنید. سرنوشت خانواده در این فرار نهفته است و باید به هر قدمی که برمیدارید توجه کنید. پازل ها در واقع دسترسی شما را از جهان خارج ساقط می کنند و با حل کردن آنها روزنه ای به سمت خارج به روی شما باز می شود.

info

Mum and Dad have been experimenting on Chaos Servants, but now, the monsters have been let loose. Clea, with her brother in tow, must escape from the Whitlock Mansion. Watch your back, Clea. Those closest to you may be the real terror.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or above

Processor: 1.2 GHz Pentium 4 (x86–64 CPU)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1366 x 768

DirectX: Version 10

Storage: 1400 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 1920 x 1080

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل Clea.exe بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Clea-DARKZER0 با لینک مستقیم