دانلود بازی Clocker + Update v1.1.2 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Clocker اثری معمایی درباره ی زمان است. داستان بازی درباره ی پدر و دختری است که باید معماهای گوناگون را حل کنند. شیوه ی گیم پلی به صورت کنترل دو شخصیت به صورت هم زمان است. یعنی کنترل پدر و دختر در دومکان مختلف اما در یک زمان به دست شماست. پدر دارای ساعتی است که می تواند زمان را کنترل کند و به جلو یا عقب ببرد. شما باید معماها را حل کنید، به تدریج در بازی پیشروی کرده و ماجراهای جدید را مواجه شوید. این بازی دارای مکانیزم های وابسته به زمان کاملا منحصر به فرد است، گرافیک آن کاملا توسط دست طراحی شده و داستانی کاملا هیجان انگیز دارد.

سفری ماجراجویانه و اسرارآمیز در انتظار شماست. درواقع یک داستان را از دو منظر (پدر و دختر) تجربه خواهید کرد. شما باید به دختر کمک کنید تا با استفاده از قابلیت های ویژه ی خود و البته استفاده از کاراکتر مرد، پدرش را پیدا کند. بازی Clocker دارای فریمورک پیچیده، بزرگ و کاملا منطقی است. هر تغییر در گذر زمان می تواند بر روی تمامی داستان بازی تاثیرگذار باشد. شیوه ی طراحی و گرافیکی بازی کاملا هنری است. ترکیب تکنیک های دوبعدی و سه بعدی توانسته حس ملموسی را به دنیای مجازی گیم پلی بدهد.

Clocker v1.1 PC-HI2U

دانلود-بازی-Clocker

info

Clocker is a puzzle game about TIME. It stages a story between father and daughte using dual protagonists technique. Control two individual characters one at a time, you will gradually solve puzzles, push forward the timeline and the adventure. The game features unique time mechanisms, artistic hand-drawn sketchy style, thought-provoking puzzles and heart-thrilling plot. A mysterious adventure is waiting for you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 7

Processor: 1.8 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 4000 Series

DirectX: Version 9.0c

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 10

Processor: 2.4 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce 780

DirectX: Version 10

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs