دانلود بازی Code 7: A Story-Driven Hacking Adventure برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Code 7: A Story-Driven Hacking Adventure یک بازی اپیزودیک است که از داستان های متنوع تشکیل شده است. شما در این بازی در یک ایستگاه فضایی حضور دارید و باید به عنوان هکر وظایف خود را انجام دهید. شما تنها کسی هستید که به عنوان سایه در تیم شگفت انگیز فضایی حضور دارید و وظایفتان مهم تر است. باید روی جهان های آنالوگ تاثیر داشته باشید و بتوانید اسناد و سیاهه ها را دنبال کنید. سعی کنید که اعتماد افرادی که می خواهید هک کنید را بدست آورید و در نهایت با یک ضربه کار آنها را تمام کنید. شرایط خطرناکی ممکن است پیش بیاید و در این حالت باید بهترین انتخاب ها را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. شبکه ای از اطلاعات در اختیار شما است و باید به نحوی عمل کنید که بهترین استفاده را از آنها ببرید.

Code 7 A Story Driven Hacking Adventure Episode 0 to 3 PC-PLAZA

دانلود-بازی-Code-7

ممکن است شما در بازی Code 7: A Story-Driven Hacking Adventure کارهایی انجام دهید که منحر به مرگتان شود و در این حالت است که هیولاها از تاریکی برمی خیزند و به سمت شما می آیند. تعجیب نکنید، این تلفیق در دنیای انالوگ و دیجیتال برقرار شده است و شاهد برخی از ترکیب های عجیب و غریب در بازی خواهید بود. نتیجه چیزی نیست که انتظارش را دارید و باید هر لحظه منتظر یک اتفاق شگفت انگیز باشید.

همه چیز در صفحه به نمایش در می آید و شما شخصیت هایی را خواهید دید که ناله می زنند و از شما انتظار کمک دارند. ماجراجویی متنی چیزی نیست که انتظارش دارید و قطعا با تجربه آن، عاشقش خواهید شد. معماها در فضای ترس و دلهره انجام می شوند و شما باید تمرکز لازم را در شرایط سخت داشته باشید. به طور مثال گروه شما در یک فضای بسته گرفتار می شوند و از شما انتظار دارند که درها را هک کنید و آنها را به سمت بیرون هدایت کنید.

info

What would you do if you found yourself trapped on an eerie space station with nothing but a computer? Play as the hacker Alex and save the world from your keyboard as a sinister A.I. rises from the corner of the universe… but you are not the only one who acts from the shadows. Monsters lurk in the dark and soon humanity itself is in danger. When analog and digital worlds collide, only a master of both can survive.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i5 2,5 GHz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GT 252M

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5 3.30 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Code 7 A Story Driven Hacking Adventure Episode 0 to 3PLAZA:

دانلود به صورت تک پارت با لینک مستقیم

ADs