دانلود بازی Coloring Pixels v1.11.3 برای کامپیوتر

Coloring Pixels یک بازی آرامیش بخش است که باید خانه های مربعی را بر اساس شماره ی آن ها رنگ کنید. این بازی درواقع همان دفترچه های دوران کودکی است که باید تصاویر را رنگ آمیزی می کردیم تا به یک تصویر کاملا جذاب برسیم. این بازی خلاقانه، توسط استودیو ToastieLabs توسعه و انتشار یافته است. دیتای اصلی این بازی به صورت رایگان منتشرشده اما برای دسترسی به محتوای بسته های الحاقی، نیاز به خریداری آن ها دارید. به همین دلیل، نسخه کرک شده این بازی منتشر شده است.

ماموریت شما در این بازی بسیار ساده است! هر مرحله دارای چندین پیکسل رنگ نشده است و وظیفه ی شما رنگ آمیزی آن هاست. هر پیکسل دارای شماره ی منحصر به فرد خود است که با شماره رنگ موجود در پالت همخوانی دارد. شما باید رنگ مورد نظر را از پالت انتخاب کرده و در پیکسل مناسب قرار دهید. اگر همه ی پیکسل ها را درست رنگ کنید، به مرحله ی بعد منتقل می شوید. بازی Coloring Pixels دارای بیش از ۶۰مرحله ی جذاب و متنوع است که هیچ دشواری خاصی در آن نیست و تنها جنبه ی سرگرمی و آرامش بخش دارد. شما فقط کافیست بر پشت سیستم بنشینید و با اجرای این بازی، زمانی محدود را ریلکس کنید.

Coloring Pixels v1.11.3 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Coloring-Pixels

info

The objective is quite simple: each level contains numerous uncolored pixels and it is your job to color them in. Each pixel is numbered; this number corresponds with a color in your palette. Select a color from the palette and paint each of its corresponding pixels. Correctly color all pixels in a level to finish it!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8.1

Processor: Intel i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX960

DirectX: Version 12

Storage: 500 MB available space

Sound Card: Integrated sound

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel i7 7700k

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX970

DirectX: Version 12

Storage: 500 MB available space

Sound Card: Integrated sound

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Coloring Pixels v1.11.3-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs