دانلود بازی CrossCode + Update v1.2 برای کامپیوتر

بازی CrossCode از عناوین بسیار موفق امسال است که نظرات مثبت بسیاری از منتقدین و گیمرها را به همراه دارد! واقعا شما ۱۱۷ساعت بازی خواهید کرد و روزها سرگرم خواهید شد. این بازی دوبعدی، اکشن و نقش آفرینی که از عناوین رترو الهام گرفته، با حال و هوای گرافیک ۱۶بیتی و فیزیک بسیار روان خود می تواند شما را شگفت زده کند. سیستم مبارزات سریع و مکانیزم های پازلی جذاب، داستانی تخیلی و دلنشین را روایت می کنند. دانلود بازی CrossCode تماما تمرکز خود را بر روی گیم پلی گذاشته است و به همین دلیل حاوی یک نسخه دمو رایگان نیز می باشد که می توانید طعم واقعی یک بازی را بچشید و سپس آن را با لذت خریداری کنید.

تعادلی مناسب بین دو ژانر محبوب گیمرها که معماهای سبک فرنچایز زلدا را در کنار المان های دوست داشتنی سبک نقش آفرینی جای داده است. شما با استفاده از ابزارهایی که پیش رویتان قرار می گیرد در نبردهای سریع بازی حاضر می شوید و سفری چالش برانگیز برای کشف ضعف دشمنان و توسعه ی مهارت های خود را خواهید داشت. دانلود بازی CrossCode از ۷محیط کاملا مجزا بهره مند است که حدود ۳۰ الی ۸۰ساعت گیم پلی را در خود جای داده است. بیش از ۱۲۰گونه ی متعدد دشمنان و ۳۰ رئیس برای مبارزه به همراه ۷ سیاهچاله ی گوناگون پیش روی شماست. شما باید بیش از ۱۰۰ ماموریت را به سرانجام برسانید و در این مسیر بیش از ۱۰۰ هنر رزمی را کسب کنید.

CrossCode v1.1 PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.2-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-CrossCode

info

CrossCode is all about how it plays! That’s why there is a free Steam demo! Go give it a try! Take the best out of two popular genres, find a good balance between them and make a great game. That’s what CrossCode does. You get the puzzles of Zelda-esque dungeons and are rewarded with the great variety of equipment you know and love from RPGs. During the fast-paced battles you will use the tools you find on your journey to reveal and exploit the enemies’ weaknesses and at the same time will be able to choose equipment and skills for a more in-depth approach in fighting your enemies.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP
Processor: 2 GHz dual core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory, 1GB memory recommended

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8
Processor: 2 GHz dual core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory, 1GB memory recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود
ADs
تبلیغات