دانلود بازی Crysis Warhead – v1.1.1.711-FitGirl برای کامپیوتر

پک کامل دانلود بازی Crysis Warhead توسط FitGirl در فوریه ۲۰۱۸ پس از انتشار نسخه PLAZA، منتشر شد. این نسخه، بازی را به آخرین ورژن خود یعنی v1.1.1.711 آپدیت کرده و شامل تمامی بسته های الحاقی، آپدیت ها و هات فیکس ها می شود. مدت زمان نصب بسیار کوتاه و قابلیت فشرده سازی بسیار مناسب از ویژگی های بارز این نسخه از ریپک فیت گرل برای بازی Crysis: Warhead می باشد. برای مشاهده ی لینک های دانلود و ویژگی های کامل نسخه فیت گرل می توانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

بازی Crysis: Warhead جدترین عنوان ساخته شده توسط Crytek محسوب می‌شود که توسط EA منتشر شده است. شما در Warhead با داستانی سطحی مواجه هستید که در اصل فقط بهانه ای برای شروع اکشن سریع و جذاب این عنوان محسوب می‌شود. اینبار گیمر در نقش سرگروهبان بریتانیایی Michael Sykes که با نام Psycho در بازی شناخته می‌شود پای در این جزیره اسرار امیز می‌گذارد. حتما به یاد دارید که Psycho شخصیتی پر جنب و جوش تر و خشن تر از Nomad بود این خصوصیات کاملا بر روی روند گیم پلی بازی تاثیر گذاشته است. خط داستانی Crysis Warhead موازی با داستان نسخه اصلی به وقوع می‌پیوندد. اما اینبار گیمر ماجرای های انسوی جزیره را دنبال می‌کند. درست زمانی که Nomad در انسوی جزیره در حال مبارزه با سربازان کره ای و موجودات بیگانه است Psycho نیز با مشکلاتی رو به رو می‌شود. Psycho در ان سوی جزیره وظیفه دارد تا کانتینری که مطعلق به کره ای هاست را دنبال کند و از نقشه کره ای ها اگاه شود. شما در بازی با Sean O’Neill ارتباط دارید. او در بعضی مواقع شما را کمک می‌کند. Sean O’Neill یکی از دوستان قدیمی Psycho محسوب میشود که در ابتدا نامزد همرایی Psycho در این ماموریت بوده ولی بعد از عدم موفقیت وی در ازمایش ها ارزشیابی، Nomad به جای او انتخاب شده است.

Crysis Warhead – v1.1.1.711 PC-FitGirl

دانلود-بازی-Crysis-Warhead

شما در طول بازی با انواع دشمانان از جمله کره ای ها و موجودات بیگانه مواجه می‌شوید و با استفاده از امکاناتی که در بازی وجود دارد می‌توانید با انها مقابله کنید. مکانیزم گیم پلی بازی نسبت به نسخه اصلی تغییری نداشته و همچنان به بازی اصلی وفادار مانده است. بعد از عرضه Crysis خیلی از منتقدان از کند بودن روند گیم پلی بازی شکایت داشتند. اینبار Crytek با درس گرفتن از اشتباهات گذشته خود این نقص را نیز بر طرف کرده است. شما در نسخه اصلی با محیط های گسترده و راههای مختلف برای رسیدن به اهداف خود مواجه بودید. در Warhead شما با محیط های کوچکتری مواجه هستید و عملا روند بازی به یک روند خطی تبدیل شده، ولی این کار باعث شده است که سرعت بازی نسبت به نسخه قبلی چند برابر شود و این عامل یکی از عوامل موفقیت این نسخه به حساب می‌اید.

مطالب مرتبط

عمق درگیری ها در دانلود بازی Crysis Warhead بیشتر شده و این لذت بیشتری را برای گیمر به همراه دارد. شما در این شماره شاهد تعداد زیادی انفجار هستید. این انفجار ها در گیم پلی بازی نقشی اساسی ایفا میکنند و در بسیاری از قسمت های بازی این انفجار است که به شما در رد کردن ان قسمت کمک می‌کند. انفجار ماشین ها، خانه ها، تانکر های بنزین و … به شما کمک میکند که در کوتاه ترین زمان تعداد زیادی از دشمنان را از بین ببرید. محیط های نسخه اصلی بسیار گسترده بود و تعداد دشمنی که در ان گنجانده شده بود نسبت به این محیط در بسیاری از جا ها کم به نظر می‌رسید.

در Warhead شما با تعداد بسیار زیادی از دشمنان مواجه هستید که این به افزایش سرعت بازی کمک به سزایی کرده است. یکی از عواملی که باعث درگیر شدن هر چه بیشتر گیمر می‌شود این است که وقتی شما در منطقه ای با دشمنانی مبارزه می‌کنید، اگر تعدادی از انها را از بین نبرید شاید انها با اطلاع دادن به پایگاه بعدی ان پایگاه را اماده کنند. به این صورت از بین نبردن چند سرباز باعث می‌شود تعدادی بیشتر از سرباز ها به شما حمله کنند. همانند نسخه قبلی شما در این بازی امکان استفاده ازNano Suit را دارید. امکانات این لباس هیچ تغییری نکرده است به این صورت که شما می‌توانید با استفاده از قابلیت های ان استقامت و قدرت خود را بالا ببرید، برای چند لحظه غیب شوید، سرعت خود را افزایش دهید و میزان صدمه ای که از برخورد گلوله می‌بینید کاهش دهید. شما با استفاده دقیق و به جا از این امکانات به راحتی می‌توانید از سد عده زیادی از دشمان رد بشوید و انها را از بین ببرید. همچنین مانند بازی اصلی در این نسخه نیز امکان ایجاد تغییرات بر روی اسلحه وجود دارد. با استفاده از امکاناتی که در طول بازی بدست می اورید می‌توانید بر روی اسلحه خودتان بنا به سلیقه شخصی تغییراتی ایجاد کنید. این قسمت نیازی به توضیح ندارد زیرا اگر شما نسخه قبلی را بازی کرده باشید کاملا با این امکانات اشنا هستید. تنوع اسلحه ها بهتر شده است و شما در این نسخه با اسلحه های جدیدی روبرو می‌شوید. در کنار اضافه شدن چند اسلحه Crytek امکان استفاده از دوUzi در یک زمان را در این شماره گنجانده است که این قابلیت یکی از نکاتی به حساب می اید که واقعا برای این عنوان لازم بود.

برای چند لحظه غیب شوید، سرعت خود را افزایش دهید و میزان صدمه ای که از برخورد گلوله می‌بینید کاهش دهید.

تنوع مراحل در Warhead نیز مانند نسخه قبلی خوب است و باعث خستگی گیمر نمی‌شود. همچنین دیگر در بازی شاهد مرحله ای در سفینه بیگانگان نیستید ! در این نسخه بر خلاف عنوان اصلی شاهد مراحلی مانند معدن و محافظت از کانتینر بر روی قطار هستید که با اینکه به صورت خطی طراحی شده اند باز هم خوب و جذاب اند و خطی بودن انها اصلا باعث ضعف و کم رنگ شدن انها نشده. تنوع موجودات بیگانه نیز بهتر شده است و حتی بعضی از این موجودات دشمنان کوچکتر را برای حمله به شما تا منطقه ای که شما در ان حضور دارید حمل می‌کنند. نبرد با Boss اخر بازی بسیار جذاب و نفس گیر طراحی شده و تنها مشکلی که می‌توان به ان گرفت این است که این Boss نقش مهمی در داستان کلی بازی ایفا نمی‌کند و از بین بردن ان تنها به اتمام ماموریت شما کمک میکند. البته برای مهم جلوه دادن این نبرد کار هایی می‌شد انجام داد که به دلیل Spoil شدن داستان بازی از گفتن انها سرف نظر می‌کنیم. Boss اخر بازی در مقایسه با اخرین Boss نسخه اصلی دارای پیچیدگی کمتری بوده و از پای در اوردن ان نیز ساده تر است. در کل بازی در مدت ۵ تا ۷ ساعت (بستگی به درجه سختی بازی دارد) به اتمام می‌رسد. این زمان نصف زمانی است که برای به اتمام رساندن نسخه اصلی لازم بود که برای یک بسته اضافه شونده یک امر طبیعی محسوب می‌شود.

منبع توضیحات: بازی سنتر

 

مشاهده تریلر بازی:

 

تصاویری از محیط بازی:

اسکرین-شات-بازی-Crysis-Warhead اسکرین-شات-بازی-Crysis-Warhead

اسکرین-شات-بازی-Crysis-Warhead اسکرین-شات-بازی-Crysis-Warhead

اسکرین-شات-بازی-Crysis-Warhead اسکرین-شات-بازی-Crysis-Warhead

 

ویژگی های نسخه FitGirl بازی:

 

 • Based on Crysis.Warhead.MULTi11-PROPHET ISO release: ppt-crwa.iso (6,515,472,384 bytes)
 • ۱۰۰% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
 • NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
 • Selective Download feature: you may skip downloading and installing of languages you don’t need
 • Significantly smaller archive size (compressed from 6.1 to 3.2~3.8 GB, depending on selected components)
 • Installation takes 7-20 minutes (depending on your system and selected components)
 • After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
 • HDD space after installation: up to 8 GB
 • If you install several languages, you can easily switch between them by copying respective .lng-file to “Default.lng” in “Game\Localized” folder
 • Repack uses ZTool library by Razor12911
 • At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack
info
 • Pulse-racing new installment from 2007’s PC Game of the Year*: Play as Sergeant Sykes and experience a whole new side of the battle. A standard combat mission behind enemy lines becomes critical when you discover your enemies have captured something of vital importance to the ensuing war. It’s down to you to retrieve the cargo, at any cost.
 • More explosive and dynamic minute to minute game play: new customizable weapons, new vehicles, new photorealistic locations to explore, and a fully interactive war zone to dominate.
 • Enhanced human and alien AI: Intelligent enemies, bigger challenges, and all-new ally squad support.
 • Crysis Warhead is a standalone release and does not require ownership of Crysis to play.
سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Supported OS: Microsoft Windows XP with Service Pack 2 or Microsoft Vista
Processor: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista), Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista), AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or better
Memory: 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)
Graphics: 256 MB
Video Card: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or better
DirectX Version: DirectX 9.0c or 10
Sound: DirectX 9.0c compatible
Hard Drive: 15GB

راهنمای نصب

1) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که تیک گزینه های اضافی را بردارید. گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های 32بیتی و 64بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از 2005 الی 2015 را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دانلود کنید.

2) پس از اتمام نصب، بازی به طور خودکار کرک می شود و نیازی نیست بازی را کرک کنید. تنها کافیست بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Crysis Warhead – v1.1.1.711-FitGirl با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم