دانلود بازی Crystal Crisis برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

بازی Crystal Crisis را می توانید در سبک نبردهای معمایی تجربه کنید و یکی از سخت ترین آثار این سبک را داشته باشید. این بازی رقابتی هیجان انگیز و یک رنگ را به شما هدیه می دهد و به شدت با ویژگی های نوآورانه عرضه شده است. بازی تنوع بزرگی از گزینه ها را در اختیار شما می گذارد و می توانید انیمیشن های با کیفیت بالا را در طول نبردها تجربه کنید. جلوه ای موسیقی زیبایی خاصی به تجربه شما می دهند و سازندگان از طراحی اختصاصی برای این بخش استفاده کرده اند. بازی از یک بخش چندنفره هم برخوردار است که رقابتی سخت تر را ارائه می کند و می توانید با رقبای خود در سرتاسر جهان دست به گریبان شوید. ۲۰ کاراکتر قابل بازی در این اثر وجود دارد که می توانید کورلی بریس و آسترو بوی هم اشاره کرد. برای رها کردن قدرت های ویژه هر کاراکتر، به بوستر نیاز دارید و باید آنها را توسط سازنده بسازید. بازی از انفجارهای جذابی هم برخوردار است که حالت اکشن بیشتری را به بازی می دهد.

Crystal Crisis PC-PLAZA

دانلود-بازی-Crystal-Crisis

بازی Crystal Crisis دارای سیستمی به نام نجات از تله ها هم است که تنوع خوبی به این اثر داده است و مخصوصا در بخش تک نفره هنرنمایی دارد. می توانید بخش داستانی بازی را با چندین مسیر منحصر به فرد دنبال کنید و در حالت های تمرینی هم شرکت کنید. ویژگی های جدید و نوآورانه ای به بازی اضافه شده است و می توانید جفت حالت های بازی را در یک کریستال تجربه کنید و به صورت تیمی وارد داک های مسابقات شوید. سازندگان شخصیت های دوست داشتنی را به بازی اضافه کرده اند تا بینندگان انیمیشن این کاراکترها به این اثر جذب شوند و جامعه آماری بیشتری را در بخش آنلاین شاهد باشیم. اگر طرفدار چنین آثار پازلی هستید، این اثر می تواند کامل ترین بازی باشد که به دنبالش می گردید.

info

Crystal Crisis was designed to be the apex of the head-to-head puzzle battle genre. It’s an intense one-on-one color-matching competition with innovative features and tons of configurable options, lovingly presented with high-quality animation, special effects, music and sound design.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or above

Processor: 2.4 GHz Dual core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: OpenGL 3.2 compliant video card

Storage: 2 GB available space

Sound Card: DirectSound

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Crystal Crisis-PLAZA با لینک مستقیم

ADs