دانلود بازی Cultist Simulator – Perpetual Edition برای کامپیوتر

بازی Cultist Simulator یک بازی آخرالزمانی به نویسندگی الکسیس کندی، سازنده بازی های تحسین شده ای همچون Fallen London و Sunless Sea است. در این بازی در نقش یک پناهنده قرار می گیرید که در پس اسرار نامقدسی با تم داستان های دهه ۱۹۲۰ قرار گرفته است. داستانی که از خدایان مخفی و تاریخ اسرارآمیزی گرفته شده است. هدف بازی مشخص نیست؛ شاید شما به دنبال دانش و یا قدرت و یا زیبایی درونی باشید و شاید هم در پس گرفتن انتقام و یا رنگ های زیرپوستی دنیای خود باشید.

در این بازی کارتی روایت محور، هر چیزی که شما پیدا کنید، ممکن است شما را تا ابد به چیز دیگری تبدیل کند. هر تصمیمی که می گیرید از لحظه ای به لحظه ای دیگر، نه تنها پیش برنده روایت داستانی بازی Cultist Simulator است، بلکه آن را شکل خواهد داد. در این بازی بازیکن به یک محققی تبدیل می شود که هنرهای نمایی را در خود دارد و هر لحظه به رویاهای خود مراجعه می کند. مراسم عقانی پیچیده ای در بازی جریان دارد که برگرفته از باورهای دهه ۱۹۲۰ است. ابزارهای سختی در بازی وجود دارند که به عنوان عناصر تخسیر کننده روح کلی بازی شهرت دارند.

Cultist Simulator Perpetual Edition v2019.5.g.1 PC-GOG

دانلود-بازی-Cultist-Simulator

گیم پلی بازی Cultist Simulator در حدود ۲۰ الی ۴۰ ساعت به طول خواهد انجامید و بازیکن باید با ترکیب کارت ها به داستان سرایی عمیقی پرداخته و جاه طلبی های خود را بروز دهد. می توانید روند پیشبرد داستان دوستان خود را خراب کرده و یا از دشمنان خود سوءاستفاده کنید. چنین چیزی خبر از روایتی می کند که نشان دهنده وجود بیش از یک تاریخ در بازی است. فرقه های زیادی در بازی حضور دارند که می توانید آنها را ترغیب کرده و برای تغذیه نیروهای خودی از آنها استفاده کنید.

رمز و رازهای عجیب بازی را کشف کنید و در نهایت با حیله هایی که به کار میگیرید، رقیبان خود را از راه به در کنید. سیستم پیش برنده داستان بازی مرگ های مختلفی را در گرفته است . شما شما یکی از وارثان صلح در دنیای حرفه ای بازی باشد و باید بتوانید چنین قلمرویی را برای خود به ارمغان آورید.

info

Cultist Simulator is a game of apocalypse and yearning from Alexis Kennedy, creator of Fallen London and Sunless Sea. Play as a seeker after unholy mysteries, in a 1920s-themed setting of hidden gods and secret histories. Perhaps you’re looking for knowledge, or power, or beauty, or revenge. Perhaps you just want the colours beneath the skin of the world. In this roguelike narrative card game, what you find may transform you forever. Every choice you make, from moment to moment, doesn’t just advance the narrative – it also shapes it.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP or later
Processor: 2GHz or better
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 1280×768 minimum resolution
DirectX: Version 9.0c
Storage: 500 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. پس از اتمام نصب می توانید بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Cultist Simulator Perpetual Edition v2019.5.g.1-GOG با لینک مستقیم

ADs