دانلود بازی Curious Cases + Update v20190412 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Curious Cases شامل سه فصل به هم پیوسته است که هر فصلش از انتهای قبلی شروع می شود. داستان بازی مربوط به داشمندی است که گم شده است و پس از اینکه کشفی بزرگ را در زندگی خودش انجام داد، به طرز مرموزی خبری از وی مخابره نشد. این دکتر فوق العاده توانست که نظر کاراگاهان را جلب کند و حال آنها به دنبال سرنخی برای پیدا کردن وی هستند. شما در نقش کاراگاه توماس ور قرار می گیرید و باید کارهای خواسته شده را انجام دهید. سرنخ ها و پرونده ها را بررسی می کنید و در نهایت می توانید که به موارد مشابهی جهت پیدا کردن این داشمند برسید. بازی از یک بخش مولتی پلیر هم برخوردار است که شما را در گروه های ۶ نفره به سراغ سرنخ ها می فرستد. شما برای حل رمز و رازها باید تلاش بیشتری بکنید و تیم خود را به سمت جلو پیش ببرید. زمان در این بخش اهمیت بالایی دارد و باید حس رقابت را در خود ایجاد کنید.

Curious Cases PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v20190412-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Curious-Cases

بازی Curious Cases از حالت VR هم بهره می برد و می توانید به شکل ملموس تری در فضای بازی قرار گیرید. هر بازیکن به تنهایی می تواند نیروهای بیشتری جمع کند و با پیدا کردن سرنخ ها، اعتبار خودش را بیشتر کند. سوال هایی وجود دارد که هیچ کس جرعت پرسیدن ندارد، اما این پرونده ها بسیار مهم هستند و باید حل شوند. گاهی این دانشمند را در فضایی سربسته می بینیم که در ان گرفتار شده است و باید از ابزارهای محیط استفاده کند و به فرار فکر کند. دنیا بهم ریخته است و وجود چنین دانشمندی می تواند جواب بسیاری از پرسش ها را آشکار کند. البته با گم شدن این دانشمند، مشخص می شود که اطلاعات و جواب ها می تواند برای برخی ها ضرر و زبان به بار آورد.

info

The game consists of 3 chapters, each chapter unlocks at the end of the previous one. Once a chapter is unlocked, players can jump to it, to continue where they left off.

A scientist has gone missing, after claiming they made a groundbreaking discovery! Vanished from a locked office with only one exit this extraordinary case immediately grabs Detective Moore’s attention. A modern day legend, Detective Thomas Moore has solved more cases than one can count, where others hit dead-ends, he gets to work. Some cases are more difficult than others, but he always comes through, but this time is different… Something seems off about this case, it is almost as if greater forces are in play…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+ (64bit)

Processor: Intel i3 / AMD FX series or equivalent

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia 760/AMD 280 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 9 GB available space

Additional Notes: For Non-VR players

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7+ (64bit)

Processor: Intel Core i5-4590 (AMD FX 8350) or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia 970/AMD 390 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 9 GB available space

Additional Notes: For VR players

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20190412-PLAZA با لینک مستقیم

دانلود بازی Curious Cases-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs