دانلود بازی Damsel v1.0.3.347 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

بازی Damsel با گیم تند و سریعی که دارد می تواند بسیار چالش برانگیز ظاهر شده و بازیکنان را به شکل اعتیادآوری به خودش مشغول کند. بازی دارای شخصیت های بسیار زیادی است و می توانید با سرعت و سبک خاص خودتان آنها را نابود کنید. تعامل خوبی باید با شخصیت ها برقرار سازید . سبک بازی به نوعی است که مشکلی از بابت حرکات سریع نخواهید داشت و می توانید تمرکز خود را روی تمامی عناصر بازی داشته باشید. می توانید سلاح های دوم خود را فعال کرده و مرتبا در حین نبردها از آنها نیز استفاده کنید. بازی دارای عناصر خاصی است که رفته رفته به بازی اضافه می شود و می توانید با توجه به دستورالعمل از انها استفاده کنید. شما می توانید از تفنگ های ماورایی استفاده کنید و رفلکس های سریعی نسبت به عناصر مختلف داشته باشید. حملات سریع با استفاده از شلیک های برق آسا در بازی وجود دارد و می توانید از دشمنان خود دوری جسته و از دور آنها را هدف بگیرید.

Damsel v1.0.3.347 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Damsel

با دانلود بازی Damsel باید به دنبال ماموریت های خود باشید و بتوانید آنها را در زمان مناسب تمام کنید. باید سرعت خود را به حداکثر رسانید و از موانع محیطی، برای پرش روی دشمنان خود استفاده کنید. جلوه های بصری و گرافیکی بازی واقعا چشم نواز است و جزئیات ریز به خوبی ساخته و پرداخته شده اند. اثر بخشی خود را می توانید ارتقا دهید و از سلاح های قدرتمندتری استفاده کنید. کنترل های بازی این اجازه را به شما می دهد که در اطراف حرکت کنید و همزمان از سلاح های خود نیز استفاده کنید. باید از خطرات مرگبار اجتناب کنید و سعی کنید که در تله ها گرفتار نشوید. با اتمام بخش داستانی، می توانید به شکل آنلاین بازی کنید و بازیکنان واقعی را با چالش روبرو کنید.

 

info

Cause distress in this fast-paced, challenging action platformer! Speed through dozens of missions as Special Agent Damsel, the first and last line of defence against the seedy world of corporate vampires. Rescue hostages, disarm bombs, hack servers and dispatch the undead with precision, speed, and style. Balance frenetic action with split second choices, and pay attention, you never know where the next vamp will come from.

Enter a fully realised comic book world and help Damsel take on Red Mist, the powerful vampire corporation that’s adding a new (and illegal) ingredient to their popular vampire drink. Uncover the secrets of the new recipe and stop the corporation from achieving their ultimate plan, the total dominance of vampires on Earth!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/8.1/10 (32 or 64 bit)
Processor: 2.4ghz Intel Core 2 Duo or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GT 630, Radeon HD 5670
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/8.1/10 (32 or 64 bit)
Processor: 2.4GHz Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 5200, NVIDIA GeForce GT 750, Radeon HD 7800
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Damsel v1.0.3.347-SiMPLEX با لینک مستقیم