دانلود بازی Dance of Death: Du Lac and Fey برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

داستان بازی Dance of Death: Du Lac and Fey در سال ۱۸۸۸ جریان دارد و شما در کنار شهروندان شهر ویتشئل زندگی می کنید و در سایه جک چالاک به انجام ماموریت هایی می پردازید. شما یک داستان جنایی را در شهر تجربه می کنید و قرار است که در ماموریتی هیجان انگیز پیش از آنکه قاتل بتواند قتل جدیدی انجام دهد، او را دستگیر کنید. این موضوع باعث نبردی هیجان انگیز در خیابان ها شده است و شما مامور هستید که سردسته این گروه به نام سر لانکوت را دستگیر کنید. نیروهای محلی به همراه یک سگ به شما می پیوندند و شخصیت های دیگر هم در حین مراحل به بازی اضافه می شوند. باید مناظر بازی را به دقت کاوش کنید و به سراغ صداهای عجیب بروید. جک می تواند خودش را به روش های مختلف مخفی کنید و بدین ترتیب پیدا کردن وی در عصر ویکتوریایی کار بسیار سختی است.

Dance of Death Du Lac and Fey PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.3.1-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Dance-of-Death-Du-Lac-and-Fey

بازی Dance of Death: Du Lac and Fey از یک داستان جذاب بهره می برد و سه کاراکتر قابل بازی در اختیار خواهید داشت. صحنه های جرم و جنایت در گرافیک خوبی نمایش داده می شوند و ماموریت شما این است که براساس گزارش های محلی، به دنبال سرنخ های به درد بخور باشید. تصمیمات شما روی هر شخصیت تاثیر می گذارد و بیشتر بازی روی دیالوگ استوار شده است. بازی از موسیقی متن جذابی برگرفته از بازی تاج و تخت استفاده می کند و تعداد زیادی از مکان های بازی هم بسیار شبیه به آن فرانچاینز است. جرم و جنایت در عصری که به نمایش گذاشته است، چیز طبیعی است و کاوش در این زمان هم روش های مخصوص خودش را دارد. شما باید به صداها گوش دهید و گزارش هایی که توسط پلیس محلی به شما می رسد را به دقت وارسی کنید.

info

London, 1888. With Whitechapel’s citizens living in the shadow of Jack the Ripper, Arthurian legends take to the streets in a thrilling quest to stop the killer before he strikes again. Take on the roles of immortal hero Sir Lancelot Du Lac, and cursed sorceress Morgana Le Fey, as you hunt London’s most prolific serial killer. Join forces with Whitechapel local, Mary Jane Kelly, to explore the capital’s underbelly, meeting a diverse cast of characters who fill the streets of the Metropolis with noise and colour.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Window 7 (64 bit only)

Processor: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 25 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64 bit only)

Processor: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 30 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com