دانلود بازی DARQ v1.1 برای کامپیوتر – نسخه GOG

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (11رای)
Loading...

بازی DARQ یک بازی معمایی و ترسناک – روانشناختی است که داستان یک پسر به نام لویید را به تصویر می‌کشد، که خود را درون یک رویای واقعی حس می‌کند. این رویا برای لویید به سرعت تبدیل به یک کابوس می‌شود و او نمی‌تواند بیدار شود. حال، وظیفه لویید این است که با دستکاری قوانین فیزیک و جهان شکل گرفته در این رویا زنده بماند و به تاریکی پناه ببرد. در بازی DARQ دو گزینه صدا و نور نقش مهمی را ایفا می‌کنند. بخش‌هایی از بازی در تاریکی مطلق جریان دارند و برای حرکت قطعات، شما باید به شنیدن صداها اکتفا کنید. این بازی هم‌چنین دارای پایان چندگانه، روایتی صامت و یک تجربه‌ی ۴ الی ۵ ساعته برای مخاطب در بر خواهد داشت. سازندگان قول یک گرافیک هنری بی‌نظیر ترکیبی ۲ بعدی و ۳ بعدی را داده‌اند. همچنین آن‌ها وعده دادند که بازی دارای معما‌هایی با استفاده از قوانین فیزیکی، عناصر تولید شده تصادفی گیم‌پلی و پایان‌های متفاوتی خواهد بود.

صداگذاری و نورپردازی نقش قابل توجه‌ای در بازی ترسناک DARQ ایفا می‌کنند. برای مثال در این بازی با مراحلی رو به رو خواهید شد که در تاریکی مطلق جریان دارد، در این شرایط شما راهی نخواهید داشت غیر از آن‌که به صداهای به گوش رسیده از محیط اتکا کنید. علاوه بر آن‌، در این بازی برای در امان ماندن از دشمنان باید شیوه مخفی‌کاری را در پیش بگیرید. با گشت و گذار و جست و جو در تاریک‌ترین بخش‌های ناخودآگاه خود، لوید یاد می‌گیرد که برای زنده ماندن در این کابوس باید قوانین فیزیک را شکسته و تار و پودهای این دنیای رویایی را دست‌کاری کند. در کنار وجود معماهایی که جاذبه را نقض می‌کنند، لوید باید در زمان حضور دشمنان از مخفی‌کاری استفاده کند. از آن‌جایی که دشنانی که با آن‌ها روبه‌رو می‌شود بسیار سریع‌تر و قوی‌تر از لوید هستند، او هیچ شانسی برای پیروزی در یک رویارویی مستقیم ندارد. در مقابل، او باید به برنامه‌ریزی دقیق تکیه کند تا کسی او را پیدا نکند.

DARQ v1.1 (32007) PC-GOG

دانلود-بازی-DARQ

info

DARQ tells the story of Lloyd, a boy who becomes aware of the fact that he is dreaming. To Lloyd’s misfortune, the dream quickly turns into a nightmare and all attempts to wake up end in failure. While exploring the darkest corners of his subconscious, Lloyd learns how to survive the nightmare by bending the laws of physics and manipulating the fluid fabric of the dream world.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 10, 64-bits

Processor: Intel Core i3-530

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870

Storage: 3 GB available space

Additional Notes: X-Box controller supported

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8 / 10, 64-bits

Processor: Intel Core i7

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA Geforce GTX 660 / ATI Radeon HD 7850

Storage: 3 GB available space

Additional Notes: X-Box controller supported

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی DARQ v1.1 (32007)-GOG با لینک مستقیم

نسخه GOG، نسخه پیشنهادی وبسایت دانلودها است!

——————

دانلود بازی DARQ-HOODLUM با لینک مستقیم

——————

دانلود نسخه فیت گرل DARQ-FitGirl با لینک مستقیم

ADs