دانلود بازی Dawn of the Lost Castle برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

Dawn of the Lost Castle یک بازی نسبتا ارزان قیمت توسط استودیو HappyGame می باشد که در سبک اکشن، کژوال و نقش آفرینی توسعه یافته است و توانسته نمرات بسیار مثبتی را از گیمرهای شبکه استیم دریافت کند. شما باید تمامی اسرار موجود در قلعه را در این بازی حل کنید تا بتوانید داستان اصلی آن را کشف نمایید. تیم توسعه دهنده قصد دارد تا با انتشار آپدیت های متعدد و همکاری با گیمرها، این بازی را به یک اثر ماندگار تبدیل نماید. نقشه های این بازی با دقت بالا طراحی شده اند و هم چنین چندین مسیر میان بر در طی گیم پلی وجود دارند که باعث می شود دقت شما در اتمام بازی را افزایش دهد.

در این بازی شما در نقش Jess می باشید که یک نقشه ی گنج را دنبال کرده و ناگهان قلعه ای اسرارآمیز را پیش روی خود می بیند! باتوجه به همه ی خرابکاری ها و ویرانه هایی که در اطراف قلعه رخ داده اند، به نظر می رسد که این قلعه برای مدت زمان بسیار زیادی متروکه بوده. کورسویی ضعیف در بالای قلعه به چشم می خورد و Jess می داند که یک سفر ماجراجویانه ی ساده در پیش ندارد. در بازی Dawn of the Lost Castle شما باید اینچ به اینچه قلعه را با دقت فراوان جستجو کنید، اسرار نهان آن را کشف نموده و هر آیتم مفیدی را که می بینید جمع آوری کنید تا بتوانید بازی را به اتمام برسانید. برخی از هیولاهای شوم در اعماق این قلعه خود را محبوس کرده اند تا بتوانند شما را طعمه ی خود کنند. با آن ها مبارزه کنید و مسیر خود به قلب قلعه را هموار سازید. از تمامی راهنمایی ها و نکات آموزنده که در اختیارتان قرار می گیرد استفاده کنید تا بتوانید معماهای بازی را ساده تر حل نمایید.

Dawn of the Lost Castle PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Dawn-of-the-Lost-Castle

info

Guided by an old treasure map, Jess is now standing in front of a castle. With all these ruins around, the castle seems to be abandoned for a long time. A light glittering at the top of the castle, exuding a feeling of mysterious… Jess knows, this won’t be an easy adventure.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win7 SP1 or higher.

Processor: CPU Intel Core i3-4010U

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Graphics NVIDIA GeForce GTX 750 or AMD Radeon R7 360 or more;

Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Win10 or higher.

Processor: CPU Intel Core i7-6700 or AMD FX 8370 or more;

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Graphics NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon R9 380 or more;

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Dawn of the Lost Castle-SiMPLEX با لینک مستقیم