دانلود بازی Dead Cells v0.4.7-GOG برای کامپیوتر

نسخه کاملا آپدیت شده تا ۱۶نوامبر ۲۰۱۷ برای دانلود بازی Dead Cells که در حال حاضر به صورت دسترسی زودتر از هنگام (Early Access) می باشد، در شبکه GOG منتشر شد. هم چنین تمامی محتویات اضافی بازی که Goodies نام دارند نیز در ادامه مطلب برای شما آماده شده است. بخش Goodies در حال حاضر تنها دارای آلبوم موسیقی متن بازی می باشد. اولین چیزی که در بازی خودنمایی می‌کند گیم پلی است. حرکات شخصیت اصلی بازی نرم و روان طراحی شده و چه در بخش مبارزات و چه در بخش پلتفرمینگ هیچ مشکلی پیدا نخواهید کرد. سیاهه عظیمی از آیتم ها و سلاح های مختلف در طول مراحل قرار گرفته شده که با توجه به کاربردشان تاثیر زیادی بر روی بخش مبارزات خواهند گذاشت. درست مثل سری سولز، کشتن دشمنان در دانلود بازی Dead Cells در صورتی امکان پذیر است که نقاط ضعف دشمنان را شناخته و سپس با تصمیمات مناسب آن ها را از بین ببرید. شاید بازی از نظر درجه سختی نسبت به دیگر عناوین متروید وانیا کمی سخت تر به نظر برسد، اما این سختی به قدری جذاب و دلنشین است که شیرینی آن را حس خواهید کرد و پس از هر بار باخت باز هم این انگیزه برای شما وجود دارد که بازی را از ابتدا شروع کنید؛ دلیل آن هم گیم پلی جذابی است که Dead Cells را به عنوانی تبدیل کرده که بعد از گذشت چندین دقیقه، بعید است مبارزات آن برای مخاطب خسته کننده شود.

Dead Cells v0.4.6 PC-GOG + Goodies

|آپدیت بازی patch_dead_cells_0.4.6_16408_to_0.4.7_16434 اضافه شد|

دانلود-بازی-Dead-Cells

در بخش پلتفرمینگ باید طراحی سکو ها را بی نقص دانست. همانطور که گفته شد با عنوانی روگ لایک روبرو هستیم و پس از هر بار باخت شاهد این هستیم که مراحل به طور اتفاقی تولید می‌شوند. اما پس از این مرگ های پیاپی و در هر شکل که مراحل را به صورت اتفاقی مشاهده می‌کنید نمی‌توان به طراحی آن ها خرده ای گرفت. این سطح از عالی بودن طراحی مراحل به اندازه ایست که حتی لازم نیست تخمین بزنید که پس از فشردن دکمه پرش به کدام مکان منتقل خواهید شد، چرا که طراحی سکو ها به قدری مهندسی شده صورت گرفته که به راحتی می‌توانید به جابجایی در بازی بپردازید و هیچ محدودیتی در گرفتن لبه ها وجود ندارد.

 

جدا از طراحی سکو ها و موانع، در جای جای مراحل دانلود بازی Dead Cells، می‌توان وسواس تیم سازنده را در خلق مراحل نوآورانه مشاهده کرد. ویژگی جالبی که در بازی وجود دارد Teleporter هایی هستند که می‌توان بوسیله آن ها به تلپورت کردن در هر مرحله پرداخت. به عنوان مثال در یک مرحله دو Teleporter مشاهده می‌کنید که با فاصله نسبتا زیادی از هم قرار گرفته اند و از آن جایی هم که به علت وسعت زیاد این مرحله جابجا شدن در آن و برگشتن به محیط های اولیه کمی سخت است و همچنین وجود دشمنان در این محیط می‌تواند برگشت به محیط های قبلی را به یک ریسک تبدیل کند، Teleporter ها می‌توانند شما را به Teleporter های دیگر منتقل کنند. در حالت کلی می‌توان Teleporter ها را مکانی برای انجام Fast Travel دانست که به جابجایی در مراحل بازی سرعت زیادی می‌بخشند.

 

در دانلود بازی Dead Cells درهایی وجود دارند که برای باز کردن آن ها تنها دو راه دارید؛ یک راه اینست که با پرداخت مقداری سکه در را باز کنید و به آیتم با ارزش پشت آن دسترسی داشته باشید، و راه دیگر شکستن در به وسیله سلاح هاست که در این صورت هیچ سکه ای لازم نیست پرداخت کنید. اما باید این امر را بپذیرید که با شکستن این درها دچار نفرینی می‌شوید که در آن دشمنان می‌توانند شما را با یک ضربه شکست دهند و به ابتدای بازی منتقل تان کنند و برای اینکه بخواهید این نفرین باعث کشته شدن شما نشود باید تعداد مشخصی از دشمنان را از بین ببرید. در واقع باید توجه داشته باشید که آیا آیتم یا سلاحی که پشت در قرار گرفته آن قدر ارزش خواهد داشت که در صورت نداشتن سکه کافی به شکستن در بپردازید و دچار نفرین شوید یا خیر. بعضی از در ها نیز در دانلود بازی Dead Cells وجود دارند که تا مدت زمان محدودی اجازه ورود از آن ها را دارید و در صورتی که بسته شوند هیچ راهی برای گذر از آن ها وجود نخواهد داشت. پشت این در ها امتیازات زیادی قرار گرفته و در صورتی که با یک در بسته مواجه شدید، شانس بزرگی را از دست داده اید.

 

اگر کمی بیشتر دقت کنیم، متوجه می‌شویم که موزیک و صداگذاری مراحل در لذت بخش بودن مبارزات بازی بار بیشتری به دوش می‌کشد. Dead Cells یک عنوان پیکسل آرتی است اما شخصیت اصلی آن درست مانند عناوین پرخرج این نسل که به صورت فیزیکی منتشر می‌شوند هنگام قدم زدن بر روی هر سطح صدای متفاوتی را به گوش مخاطب می‌رساند. همچنین صداگذاری ضرباتی که با سلاح ها وارد می‌کنید بی نقص کار شده و عاملی هم که در کنار گرافیک باعث شده تا کشتن دشمنان تا این حد جذاب باشد، همین بخش است که شما را مجاب می‌کند تا بار ها بازی را از ابتدا شروع کنید.

منبع توضیحات: بازی مگ

 

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Dead-Cells دانلود-بازی-Dead-Cells

دانلود-بازی-Dead-Cells دانلود-بازی-Dead-Cells

دانلود-بازی-Dead-Cells دانلود-بازی-Dead-Cells

info

You grew up with the roguelikes, witnessed the rise of the roguelites and even the birth of the roguelite-lites? We’d now like to present for your consideration our RogueVania, the illegitimate child of a modern Roguelite (Rogue Legacy, Binding of Isaac, Enter the Gungeon, Spelunky, etc.) and an old-school MetroidVania (Castlevania: SotN and its ilk).

 

Interconnected levels and progressive unlocking of access to the island provides you with a real incentive to explore your surroundings. Add in a degree of evolution for your character and permanent weapon upgrades and you can see where Dead Cells borrows from the long line of MetroidVanias that precede it.At the end of the day though, it’s YOUR skills as a player that matter most! Roguelites are about constantly getting better, until what was an insurmountable obstacle becomes a walk in the park. Unforgiving combat wed to the absence of any kind of safety net makes for an adrenalin pumping ride each and every run and unrivaled replayability.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+
Processor: Intel i5+
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 or better
Storage: 500 MB available space
Additional Notes: OpenGL 3.2+

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7+
Processor: Intel i5+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 460 / Radeon HD 7800 or better
Storage: 500 MB available space
Additional Notes: OpenGL 3.2+

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

3) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. می توانید پس از اتمام نصب، بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل

www.downloadha.com

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.