دانلود بازی Dead Secret Circle + Update v20180606 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Dead Secret Circle توسط طرفداران هاردکور بازی های ترسناک کلاسیک طراحی شده است و سعی شده است که در آن مکان های وحشتناک به کار برده شده و یک داستان بسیار پیچیده روایت شود. بازی شامل پازل های پیچیده و بسیار عجیب و غریب می باشد که هر علاقه مندی به ژانر وحشت را راضی می کند. شما در این بازی زندگی خود را در برابر یک قاتل سریالی می بینید که خون جلوی چشمانش را گرفته و با خنده های شوم خودش، دلهره خاصی را به دل بازیکنان می اندازد. این اثر، تجربه پر رمز و رازی به شما می دهد و شما را به ماجراهای ترسناک سال ۱۹۷۱ در شیکاگو می برد. این بازی توسط منتقدین تحسین شده است و به همین دلیل می تواند تجربه نابی برای علاقه مندان باشد.

پنج سال از وقایع Dead Secret می گذرد و قاتل سریالی ما، پاتریسیا را به ساختمانی در شیکاگو منتقل کرده است. پاتریسیا در انجا مردمانی را می بیند که در حاشیه خیابان زندگی می کنند و بسیار شعیف به نظر می رسند. این مردم چیزهای زیادی را از وی پنهان می کنند و داستان نیز از همین جا شروع می شود. ارتعاشات عجیب و غریب ساحتمان، احساس عجیبی به پاتریشیا می دهد و او نیز سعی می کند که سر از رازهای این ساختمان دربیاورد. در داستان دانلود بازی Dead Secret Circle شما با هفت مظنون عجیب و غریب ملاقات می کنید که ترسی مخوف در خودشان دارند و شامل رازهای زیادی هستند. رازهایی که می تواند شما را به قاتل سریالی برساند. شما باید پازل های مبهم را حل کرده و در قلب ماجراجویی های کلاسیک بازی قرار بگیرید.

Dead Secret Circle PC-CODEX

|آپدیت بازی Update v20180606-CODEX اضافه شد|

دانلود-بازی-Dead-Secret-Circle

در بازی Dead Secret Circle باید محیط را به صورت دقیق مورد بررسی قرار داده و تا می توانید به جزئیات اهمیت بدهید. بارها در بازی این احساس به شما دست خواهد داد که قبلا در این مکان بوده اید. این حس ها را جدی بگیرید و سعی کنید که به دنبال نشانه های بیشتری باشید. در این حین المان های ترسناکی ظاهر می شود و تعریف دقیق یک بازی ترسناک را به بازیکن می چشانند. موسیقی متن این بازی به طور فراموش نشدنی از بازی Into the Beach گرفته شده است و یک مجموعه عظیم از ترس و دلهره را به شما هدیه می دهد. در گوشه گوشه این بازی، هیجان جریان دارد و طرفدران ژانر ترس می توانند با پازل ها و محیط دلهره آور بازی سر کنند و راضی باشند.

info

DEAD SECRET CIRCLE is designed by hardcore fans of classic horror games. If you like exploring creepy places, discovering a complex story, solving weird puzzles, and running for your life from a straight-razor-wielding serial killer with a sinister laugh, DEAD SECRET CIRCLE is for you.

Five years after the events of DEAD SECRET, Patricia Gable’s investigation of a serial killer leads her to a condemned apartment building in East Chicago. There she finds people living on the margins of society, too poor or too stubborn to leave, each with something to hide. The building nearly vibrates with secrets. And strangely, Patricia feels like she’s been there before.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or better, 64-bit
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 450 or higher with 1GB Memory
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or better, 64-bit
Processor: Intel Core i5-4590 equivalent or better
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA 970 / AMD 290 or faster
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com