دانلود بازی Death Mark برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Death Mark از جایی شروع می شود که یک شایعه عجیب و غریب در سایه های شهر توکیو پخش می شود و شما به عنوان یک انتخاب شده، باید این شایعه را بررسی کنید. این شهر H نام دارد و شایعه مربوط به ناپدید شدن اسرارآمیز افرادی می شود که بعد از پیدا شدن علامتی روی بدنشان دارند. چنین چیزی قطعا ترسناک است و می تواند شما را وارد ماجراجویی های بسیاری کند. هرکسی که روی بدن خودش این علامت ها را دارد، به زودی می میرد و شما باید دلیل این امر را پیدا کنید. شما باید جستجوی خود را ادامه دهید و سعی کنید که در حین این کارها زنده بمانید. باید از دست ارواح عصبانی به دور باشید و اطراف خود را جهت پیدا کردن سرنخ ها وارسی کنید. کلمات مهمترین عامل در پیدا کردن راه حل ها هستند و می توانید به یاد اتفاقاتی بیفتید که در گذشته رخ داده بودند. در این بازی گویی شما نفرین شده اید و نمی توانید آرزویی جز زنده ماندن داشته باشید.

Death Mark PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Death-Mark

در بازی Death Mark شما باید روی واقعیات متکی شوید و سعی کنید که ناشناخته ها را کشف کنید. بازی از مرگ هایی تشکیل شده است که به شکل ناگهانی روی می دهد و اتفاقات ناشناخته هم جزوی از بازی است. شمارش معکوس آغاز شده است و شما وقت چندانی برای این کارها ندارید. علل ناشناخته و ناامید کننده ای برای مرگ این افراد وجود دارد و به نظر می رسد که کاری از دست شما بر نمی آید. محیط از ارواح سرگردان پر شده است و اجتناب از مرگ، اولین کاری است که شما باید انجام دهید. گرافیک جذابی با اتمسفر عالی می بینیم که از تصاویر ثابت و متحرک تشکیل شده اند. در گیم پلی بازی می توانید انتخاب کنید و این انتخاب ها روی دیالوگ ها و روند داستان تاثیر می گذارند.

info

You have been Marked… A strange rumor is spreading through the shadows of Tokyo’s H City: a mysterious disfigurement, like a grotesque birthmark, has been appearing on the bodies of certain individuals. Anyone who receives the Mark will rapidly die of unknown, horrifying causes. Deprived of your memories, you arrive at a mansion rumored to protect the bearers of the Mark. As the doors swing open, the countdown to death has already begun…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10/8.1/7

Processor: Core i3-2100 3.10 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics Family (HD 4000)

DirectX: Version 10

Storage: 6 GB available space

Sound Card: Realtek High Definition Audio

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10/8.1/7 64bit

Processor: Core i5-2400 3.10 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 260

DirectX: Version 10

Storage: 8 GB available space

Sound Card: Realtek High Definition Audio

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Death Mark-DARKSiDERS:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs