دانلود بازی Death Road to Canada – ILEUM Update برای کامپیوتر

Death Road to Canada یک شبیه ساز جذاب جاده ای است که شما را در یک هرج و مرج بسیار شدید قرار می دهد و باید تا می توانید دشمنان خود را در این جاده به قتل برسانید. کنترل و مدیریت ماشینی از دشمنان که تند و سریع به شما حمله می کنند در اختیارتان قرار دارد و باید تا می توانید با فوجی از زامبی ها روبرو شوید. جاده مرگ نام پرآوازه ای برای این اثر است و باید همواره با حرکت در این جاده سعی کنید که زنده بمانید. داستان بازی متفاوت است و شخصیت ها و بازماندگان بسیاری را در طول آن ملاقات خواهید کرد. بیش از ۵۰۰ زامبی می توانند به طور همزمان به شما حمله کنند و شما باید بروید و از روی آنها رد شوید. از بخش ایجاد کاراکتر نهایت استفاده را ببرید و سعی کنید که شکل هایی از خود و دوستانتان را وارد بازی کنید. در بازی باید یک سگ را برای رانندگی آموزش دهید و گاها هم از پرتاب صندلی و میز برای دور کردن زامبی ها استفاده کنید.

Death Road to Canada ILEUM PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Death-Road-to-Canada

بازی Death Road to Canada در بخش آنلاین خودش می تواند ۴ بازیکن را در برابر یکدیگر قرار دهد و هرکس بتواند بیشترین امتیاز را ثبت کند برنده خواهد بود. انتخاب های سختی پیش روی شما قرار داده می شود و باید براساس ویژگی های گروه از بین آنها انتخاب کنید. این گروه می تواند توانایی های عجیب و غریبی داشته باشد و انتخاب های سختی را پیش روی شما قرار می دهد. حرکت با ماشین از روی زامبی ها بسیار لذت بخش است و گاها چاره ای برای انفجار این ماشین هم نخواهید داشت. البته نمی توان از اسلحه بدست گرفتن سگ ها هم به سادگی گذشت. هرچه قدر که فوج حمله زامبی ها بیشتر شود شما کار سختی برای جای گیری و سرعت گرفتن ماشین خود خواهید داشت.

info

Death Road to Canada is a Randomly Generated Road Trip Simulator. You control and manage a car full of jerks as they explore cities, recruit weird people, argue with each other, and face gigantic swarms of slow zombies.

Death Road is built for replay value. Everything is randomized: locations, events, survivor appearances and personalities. There’s a different story every time you play, set in a world that doesn’t take itself too seriously.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, XP, Vista, 8, and newer

Processor: 1.3 ghz

Memory: 128 MB RAM

Graphics: Minimum Supported Texture Size 2048×2048

Storage: 60 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Death Road to Canada ILEUM-SiMPLEX با لینک مستقیم