دانلود بازی Deathbloom: Chapter 1 برای کامپیوتر

بازی Deathbloom: Chapter 1 با الهام از آثار کلاسیک ژانر ترس و بقا ارائه شده است و داستانی هیجان انگیز را در شهر بوستون روایت می کند. شما از جایی کار خود را شروع می کنید که به یک بازدید اعزام شده اید و نامه ای را در خارج از خانه مادرتان پیدا می کنید. روی آن علامت های مرموزی کشیده شده است و شما را به سرنخ های مهمی راهنمایی می کند. این نامه شما را به یاد کودکی تان می اتدازد و کم کم وارد ماجرایی می شوید که تنهایی را برای شما به ارمغان می آورد. این تنهایی چیزی نیست که آرامش بخش باشد، بلکه شامل ترس های جنون آوری است و حقیقت گذشته خود و خانواده را به شما یادآور می شود. شخصیت اصلی بازی به خاطر کنجکاوی ذاتی اش قصد دارد که سر از ماجرا درآورد و به همین دلیل وارد گنجینه های پدری اش در خانه می شود و چیزهای عجیبی پیدا می کند.

Deathbloom Chapter 1 PC-PLAZA

دانلود-بازی-Deathbloom

بازی Deathbloom: Chapter 1 در اولین قسمت خودش شما را با داستان کلی آشنا می کند و قرار است که در قسمت های بعدی شاهد ادامه این ماجراجویی هیجان انگیز باشد. قسمت اول به اندازه کافی هیجان انگیز است که شما را برای تجربه قسمت های بعدی هایپ کند. پازل های مختلف که تلیقی از ژانر ترس و معمایی هستند برایتان نمایش داده می شوند و باید برای زندگی خودتان تلاش کنید. پیچ و خم زیادی را در داستان بازی می بنیم که همگی در اتاق خواب ها و راه رو ها جریان دارند. پدر شما کسی است که در جنگ طولانی شرکت کرده بوده و حال دچار بیماری شده است. او در ماساچوست زندگی می کند و کم کم وارد داستان خوفناک شما هم خواهد شد. گیم پلی بازی شما را با نهایت ترس همراه می کند و همیشه باید انتظار یک جامپ اسکیر ترسناک را داشته باشید.

info

“It started about two months ago, I found a letter outside my mother’s house during one of my visits from Boston. It had nothing written on it, only a wax symbol on the back of a snake wrapped around a cup.

I recollected seeing one of these letters during my childhood growing up in Providence. My mother took it out of my hand and locked it away in a box she kept under her bed. I saw that the box was almost full and not a single one was opened.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 10 (64 bit)

Processor: Intel Core 2 Quad, Intel Core 2 Duo e8500

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 10 graphics card with 1024Mb Video RAM

DirectX: Version 10

Storage: 9 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64 bit)

Processor: Intel Core i7-7700 2.80 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1050 Ti

DirectX: Version 12

Storage: 9 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Deathbloom Chapter 1-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم