دانلود بازی Defend The Keep + Update v1.0.2 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

خوک ها در بازی Defend The Keep به دهکده شما حمله کرده اند و وظیفه دارید که به دفاع از روستاییان بی دفاع بپردازید و آنها را با ساخت برجک های دفاعی نجات دهید. توپ های تخریب گر و طوفان های رعدآسا به عنوان سلاح های شما کاربرد دارد و می توانید قبل از ویرانی روستا، همه چیز را به حالت عادی خودش بازگردانید. در این بازی تله های متنعی دیده می شود که هرکدام چالشی سخت هستند و نقطه عطفی در ماموریت شما محسوب می شوند. موجودات جدید رفته رفته نمایان می شوند و شما باید برای دفاع از خود به سراغ کوه و جنگل بروید. با گذر از روستاییان حال شما باید به سراغ خوک ها بروید و منبع انتشار آنها را کشف کنید. این خوک ها بنا به دلایلی دچار حملات وحشیانه ای شده اند و شما باید دلیل آن را کشف کنید. در هر سطح از بازی می توانید ۹ قابلیت خود را ارتقا دهید و ساختمان های خود را با دیوارهای مقاوم بهبود بخشید.

Defend The Keep PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.0.2-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Defend-The-Keep

بازی Defend The Keep شامل اطلاعات زیادی در مورد توانایی شخصیت های شما و خوک ها است و با توجه به آنها می توانید استراتژی خود را تغییر دهید. مهارت های خود را تست کنید و با استفاده از بوسترها سرعت خود را بالا ببرید. سه سطح دشواری برای بازی تعیین شده است و می توانید به صورت زمان واقعی بازی را در بیست سطح تجربه کنید. بازی از یک حالت شب جذاب هم بهره می برد که شناسایی خوک ها را سخت تر می کند. با امتیازاتی که کسب می کنید می توانید نیروهای خود را ارتقا دهید و دیوارهای بیشتری را دور دهکده ایجاد کنید. در پیش زمینه داستانی بازی دلیل وحشی شدن خوک ها گفه می شود و شما بعد از دفاع باید به سراغ این سرمنشا بروید و در نهایت آنها را درمان کنید.

info

Become the keep master and defend the helpless villages against waves of hogs, ogres and Imian insects. Use the keep tower’s destructive fireballs, lightning storms and poison to blast your enemies, before they wreak havoc on your village! Build towers, traps and walls to help you on your mission. Discover new creatures and challenging battles as your defense progresses through forest, mountains, dungeons and fields, to find out what turned the local hogs hostile and is causing all the attacks.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit or later.

Processor: Quad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster.

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series card or higher.

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.0.2-PLAZA با لینک مستقیم

—————-

دانلود بازی Defend The Keep-PLAZA با لینک مستقیم