دانلود بازی Defenders of Ekron Definitive Edition برای کامپیوتر

بازی Defenders of Ekron یک اثر ماجراجویانه و تماما اکشن است که المان های کلاسیک را با بازی های ماجراجویانه ترکیب کرده است. تجربه ای جدید از سیاهچاله ها و یک داستان تخیلی منحصر به فرد در انتظار شماست. شما خلبان گروه Anakim هستید. گروه Anakim را می توان قدرتمندترین و پیشرفته ترین سیستم مکانیکی در جمهوری Ekron دانست. حال، این دستگاه های پیشرفته ی شرکت شما دارای یک ویژگی خاص با نام Isvara می باشند که می تواند انرژی محیط را جذب خود کرده و حملات ویران کننده ای را در ازای آن انجام دهد.

اما متاسفانه، Anakimای که برای شما تعبیه شده است فاقد توانایی در توسعه ی Isvara خود بوده و باید گروه امدادی به کمک آن بیایند. حال، شما در این نیروی کمکی که شامل خلبان های Renegade Anakim می شود، خواهید بود. در دانلود بازی Defenders of Ekron Definitive Edition تعداد ده ماموریت جذاب در انتظار شماست. هم چنین با پیشروی در بازی می توانید هویت خود را توسعه دهید، مهارت های جدید را کسب نموده و روش های جدید مبارزه مانند Power Sabers، Pyromancy یا الکترومغناطیس را تجربه کنید.

Defenders of Ekron Definitive Edition PC-HOODLUM

نسخه Definitive Edition بازی نسبت به نسخه اصلی، دارای تنظیمات جدید درجه ی سختی، چندین بهبود عمومی در گیم پلی مانند اضافه شدن چک-پوینت های بیشتر، حالت کاملا جدید Boss Rush و … می باشد. در حالت Boss Rush سیزده رئیس متعدد در انتظار شما هستند و باید پشت سر هم با آن ها مبارزه کنید. هم چنین بیش از ۵۰ چالش متعدد در بخش Simulation Room منتظر شما هستند. دانلود بازی Defenders of Ekron Definitive Edition اثری از استودیو In Vitro Games می باشد که در ۷م آگوست ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شده است.

info

Defenders of Ekron is an Adventure/Shmup that mixes the classic action of a shoot’em up and the exploration of an adventure game, including dungeons and a unique sci-fi experience. You are the pilot of an Anakim, the most powerful and advanced mechs of the Technocratic Republic of Ekron. Those advanced pieces of high-tech possess a unique ability called Isvará that allows them to absorb the energy of their environment and unleash devastating attacks.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10
Processor: 1.90 GHz processor
Memory: 2 MB RAM
Graphics: 1gb video card
Storage: 800 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه کرک را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی به همراه کرک HOODLUM با لینک مستقیم