دانلود بازی Defense Task Force Sci Fi Tower Defense برای کامپیوتر

بازی Defense Task Force Sci Fi Tower Defense یک اثر جال توجه دفاع از قلعه می باشد که برای کامپیوتر عرضه شده است. بازی به خاطر استفاده از جلوه های ویژه با کیفیت و همچنین اندازه وسیعی که محیط بازی دارد، بسیار هیجان انگیز است و می تواند ساعت ها بازیکنان را سرگرم کند. ۱۰ برج متنوع در بازی وجود دارد که هر کدام قابلیت آپگرید تا ۳ مرحله را دارند و می توانند از قابلیت های متنوع دیگری نیز برخوردار شوند. واحدهای دشمن هم در ۲۵ سطح مختلف ارائه شده است که می توانند استراتژی ناب بازی را بالا برده و انتخاب های زیادی را به بازیکنان برای مقابله با هر کدام از این واحدها بدهند. کلاس های دشمن جوری حمله می کنند که بسته به میزان و سطوح هر کدام، قدرت تخریب گری خاصی را پیدا می کنند.

نقش شما در بازی Defense Task Force Sci Fi Tower Defense به عنوان فرمانده دفاعی برای دفاع از برج ها است و باید بتوانید از تمام انرژی و قدرت خود برای این منظور استفاده کنید. استراتژی که به کار می برید، بسیار مهم می باشد و همواره باید از برج های تقویتی و کمکی نیز استفاده کنید. موتور بازی در حالت عالی طراحی شده است و گرافیک واقعا نابی را به بازیکنان هدیه می دهد. این بازی روی سیاره زیبایی بنا نهاده شده است و تجربه ای بسیار منحصربفرد به بازیکنان می دهد. موج بزرگی از دشمنان با ماموریتی که دارند به سمت برجک های شما حمله می کنند و شما با فرصت کمی که دارید باید بهترین عملکرد را در زمینه به کار بردن استراتژی های دفاعی به کار ببرید.

Defense Task Force Sci Fi Tower Defense PC-CODEX

آپدیت بازی Update v.1.08.00 اضافه شد

دانلود-بازی-Defense-Task-Force-Sci-Fi-Tower-Defense

بازی Defense Task Force Sci Fi Tower Defense در همه سطوح دارای تعادل خوبی است و با توجه به رفتاری که هر کدام از واحدهای دشمن انجام می دهند، می توانید ماموریت های خود را تنظیم کرده و در نهایت از تکامل برج ها برای ایستادگی بیشتر در مقابل دشمنان استفاده کنید. فناوری جالبی در زمینه تکنولوژی تاثیرگذاری تخریب ها روی برج ها صورت گرفته است و گیمر می تواند از تفکر جذاب خودش برای خلاقیت در زمینه به کار بردن استراتژی ها استفاده کند. پس باید همواره مراقب باشید تا بتوانید تاثیرات خوبی را روی دشمنان بگذارید و در واقع از آپگرید برج های خود نیز نهایت استفاده را ببرید.

info

Defense Task Force is an infinite waves tower defense game for PC. Featuring Large Scale Procedurally Generated Tower Defense Battles with FPS Quality Visuals. 10 tower types with different attack behaviours, each with 3 upgrade levels, plus many levels of boosts. 25 species of enemy alien units plus 3 which are spawned by other enemy alien units. Enemy alien classes include Regular Units, Swarmers, Racers, Cloakers, Healers, Boss Units and Spawners.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: windows 7 64 Bit sp2+, Windows 8.0, Windows 8.1, Windows 10
Processor: Dual Core CPU 2.4 Ghz or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DX11 (shader model 5) GPU 1GB VRam (NVidia GTX 650 / AMD Radeon HD 5830) or better
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0-compatible, 16-bit

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: windows 7 64 Bit sp2+, Windows 8.0, Windows 8.1, Windows 10
Processor: Core I5 3.0 GHz Quad Core Processor or better
Memory: 6 GB RAM
Graphics: DX11 (shader model 5) GPU 2GB VRam (NVidia GTX 680 / AMD Radeon HD 7970) or better
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0-compatible, 16-bit

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.08.00-CODEX با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Update v1.07.26-CODEX با لینک مستقیم

——————-

دانلود بازی Defense Task Force Sci Fi Tower Defense-CODEX با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم