دانلود بازی Deluded Mind + Update v1.8.6 برای کامپیوتر

در دانلود بازی Deluded Mind شما در نقش شخصی به نام دین کاترال خواهید بود که یک مامور اف بی آی است و دخترش بر اثر یکسری قتل های سازمان دهی شده به قتل رسیده است. حال او به دنبال انتقام گرفتن مرد دخترش است و سعی می کند که این سازمان سری قتل را یافته و فروپاشی کند. او به رغم از دست دادن دخترش که یک تراژدی غم بار می باشد، همچنان در حال فعالیت برای اف بی آی می باشد و در طول عملیات خودش ناگهان ربوده شده و به جای مرموزی برده می شود. روزها می گذرند و شما در یک موسه روانپزشکی تحت عنوان Hillstone Asylum بیدار می شوید و متوجه می شوید که یک هالوکینوژن قوی به شما ترزیق شده است. آدم ربایان یادداشتی را برای شما نوشته اند که به شما می گوید، همراه شما یعنی رابرت پیج نیز در همین موسسه قرار دارد. محیط وحشتناک و مرموز این سازمان، صحنه های خشنی را ایجاد می کند و یک ترس و دهلره خاصی را به دل بازیکن می اندازد.

Deluded Mind PC-CODEX + Update v1.8.6

دانلود-بازی-Deluded-Mind

در بازی Deluded Mind شما از راه رو ها عبور می کند و به پناهگاهی در این موسسه پزشکی می رسید. کم کم اثرات این هالوکینوژن روی شما اثر می کند و به معنای واقعی کلمه، ذهن شما را به جهنمی سوزان تبدیل می کند. جهنمی که قرار است توهمات زیادی را برای شما ایجاد کند و یک وحشت شدید و افراطی را برای شما به ارمغان داشته باشد. بازی دارای احساس واقعیت پذیری خاصی است و محیط فانتزی بازی، این احساس را بسیار قوی تر می کند. جلوه های صوتی بی نظیر نیز باعث می شود که ترس به طرز بی رحمانه ای در شما نفوذ کند و رگه های شما را از ترس متوقف کند. وحشت فوق العاده زیاد در محیط عالی بازی پیاده سازی شده است و طرفداران این ژانر را راضی می کند. رویدادهای تصادفی کمک می کنند که جامپرهای ترس به خوبی تاثیر خود را نشان دهند و تجربه بازی عجیبی را برای شما داشته باشند.

info

In Deluded Mind, you take on the role of Dean Catrall, an FBI agent whose daughter was murdered by a criminal organization looking for revenge. In spite of the tragic loss, you continue to work as an FBI agent and will be incapacitated and kidnapped during an operation. You wake up at the psychiatric institution “Hillstone Asylum” and find that you have been given a potent hallucinogen. Your kidnapper’s note tells you that your FBI partner Robert Page is also inside the institution.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit
Processor: Dual Core Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX11 compatible Graphic Card
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit
Processor: Quad Core or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX11 compatible Graphic Card
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com