دانلود بازی Demon Club برای کامپیوتر

Demon Club یک بازی تخیلی بر اساس افسانه های چینی می باشد که شما در نقش یک هیرو خردسال هستید که هیچ قدرتی ندارد و باید برای پیشرفت خود تلاش کند. تمامی داستان بازی در شهری خیالی به نام ShenZhuo روایت می شود و شما شیطانی هستید که هیچ قدرت خاصی ندارد! این بازی اثری از استودیو WaRPG Studio می باشد که در سبک اکشن و نقش آفرینی توسعه یافته است. شهر ShenZhou محل زندگی شیاطین، انسان ها و خدایان افسانه ای است که جزایر گوناگون آن را احاطه کرده اند. بشریت در تبعیت خدایان افسانه ای است و تمرکز آن ها مبارزه با شیاطین است. شما در این بازی در نقش شیطانی هستید که هیچ قدرتی نداشته و باید جادوهای مختلف را آموزش ببیند، دوستان متعددی از امپراطوری های شیطانی دیگر پیدا کند، در شهرها به مبارزه بپردازد و بتواند در نبرد خدایان و شیاطین پیروز شود.

بیش از ده ها جادوی مختلف در سرتاسر بازی قرار دارند که باید از طریق تمرین و کارآموزی آن ها را آموزش ببینید و یا با خریدن کتاب های آموزشی در محیط بازی آن ها را مطالعه کنید. هرچقدر از جادوهای خود بیشتر استفاده کنید، قدرت آن ها بیشتر خواهد شد و تاثیرهای مختلفی خواهند داشت. از قدرت های سحرآمیز خود برای تغییر شرایط در بازی Demon Club استفاده کنید. شهر Shenzhou به صورت سندباکس ساخته شده است و باتوجه به رفتارهای شما، شکل داستانی منحصر به فرد خود را می گیرد. شما می توانید امپراطوری های متعددی که شکست خورده اند را جمع آوری کنید، با آن ها پیمان بسته و با یکدیگر همسو شوید تا قدرت شما افزایش یابد و در نبردها پیروز شوید.

Demon Club PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Demon-Club

info

This game envisions a world named “ShenZhou” with demons, human beings and gods in it and its surrounding islands. The human beings are ruled by God and are in long-term confrontation with the demon. The player is a demon with no power, he need to be study magic, make friend with other demon kings, conquer cities, in order to cope with the upcoming war of the gods and devils, and finally defeat the gods.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: window7

Processor: Intel i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX960

DirectX: Version 11

Additional Notes: display resolution 1920×1080

سیستم پیشنهادی:

OS: window10

Processor: Intel i7

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX1060

DirectX: Version 11

Additional Notes: display resolution 2560×1440

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Demon Club-DARKSiDERS با لینک مستقیم