دانلود بازی Demon Hunter 5 Ascendance برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Demon Hunter 5 Ascendance شما را در نقش هکتور کول قرار می دهد که قبلا یک شکارچی شیطان معروف بوده است. او به عنوان یک متخصص در تحقیقات پارانورمال حضور دارد و مهارت های خود را دنبال می کند. بعدها اتفاقات بدی می افتد و با مشکلات طبیعی که در Otherworld رخ می دهد، روبرو می شود. ادموند مالک یکی از موزه های شهر است که در راس این امور قرار دارد و هکتور باید با وی مقابله کند. ماجرا از جایی شروع می شود که فردی که برای بازدید به موزه آمده بود، به شکل اسرارآمیزی ناپدید می شود و هکتور کار خودش را شروع می کند. حال شما باید به صورت منطقی به دنبال وی باشید و سرنخ ها را در کنار هم قرار دهید. شما باید تا آخرین امیدتان نبرد کنید و این فاجعه را به پایان برسانید. ارواح به شکل طاعون بر سر راه شما ظاهر می شوند و شما می توانید از مهارت های قدیمی خود برای نابودی آنها استفاده کنید. بالاخره شما این ماموریت را قبول کرده اید و باید تا انتها ایستادگی کنید.

Demon Hunter 5 Ascendance PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-Demon-Hunter-5-Ascendance

بازی Demon Hunter 5 Ascendance در واقع شما را یکبار دیگر در نقش یک شکارچی شیطان قرار می دهد و می توانید به ۳۵ مکان دست نخورده وارد شوید و موزه عجیب و غریب را اکتشاف کنید. Demon Hunter 5 Ascendance یک ماجراجویی برای علاقه مندان آثار هیدن آبجکت است و در کنار آن هم می توانید روایتی شیرین از داستان ترسناک بازی را بشنوید. در گیم پلی بازی به سادگی باید پازل ها را حل کنید و سپس به سرنخ ها پی ببرید. این روند ممکن کمی خسته کننده باشد، اما با اضافه شدن المان های ترسناک، سازندگان نشان داده اند که حرف زیادی برای گفتن دارند. مکان ها اسرارامیز هستند و باید انتظار هرچیزی را داشته باشید.

info

You are Hector Cole, member of a long-forgotten order and a freelance Demon Hunter. As a specialist in paranormal investigations, your skills are highly sought-after by those with problems of an otherworldly nature. One such a person is Edmund Strange, the owner and curator of The Museum of Mysticism and Monstrosity.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10

Processor: 2.0 GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 256 MB VRAM

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10

Processor: 2.5 GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 512 MB VRAM

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Demon Hunter 5 Ascendance-TiNYiSO با لینک مستقیم