دانلود بازی Deponia v4.0.1386 برای کامپیوتر – نسخه PROPHET

بازی Deponia عنوانی چند قسمتی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط Daedalic Entertainment عرضه شده است. بازی Deponia دنیای اسرار آمیزی است که با تصاویری بسیار زیبا و خیالی به شکلی کاملا هنرمندانه طراحی شده است و این تصاویر زیبا که بر خلاف سایر بازی ها نمی خواهند تا آن جا که ممکن است خود را واقعی جلوه دهند، شما را مدهوش هنر طراحان آن می کنند.

داستان و فلسفه بازی در بین بازی‌های ماجرایی فوق‌العاده است. دنیا به پایان خود نزدیک شده است و طبقه اجتماعی فقیر و غنی زمین تا آسمان با هم فاصله دارند. در بازی دنیا به زباله دانی تبدیل شده است و شما در نقش کاراکتری به نام Rufus بازی خواهید کرد که قصد دارد خودش را از شر زباله ها نجات دهد و به دنیای ثروتمندان در بالای ابرها دست بیابد. در میان راه با دختری جوان آشنا می گردد که او را نیز یاری می دهد تا به شهر آسمانی برساند. داستان این بازی در هنگام عرضه به شدت تحسین شد و مورد توجه قرار گرفت. این بازی ماجرایی و مهیج را به هیچ وجه از دست ندهید.

Deponia v4.0.1386 MULTi16 PC-PROPHET

دانلود-بازی-Deponia

info

In Deponia, the world has degenerated into a vast garbage dump, in which the crotchety Rufus ekes out his sorry existence. He is part of the lowest social class, doomed to live his life in literal mountains of trash. He hopes for an opportunity to get into the world of the rich, who live in a floating city high above the clouds. Fate seems to smile on the snotty good-for-nothing when one day the attractive lady named Goal from the higher sector plummets into one of the trash heaps.

Rufus decides to help the young woman out by taking her back to her husband. When he notices that Goal’s husband is a dead ringer for himself, he hatches a diabolical scheme to gain access to the upper world. However, things don’t work out quite as planned, since he has feelings for the beauty which limits his usual unscrupulousness.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows Vista/7

Processor:2.5 GHz (Single Core) or 2 GHz (Dual Core)

Memory:2 GB RAM

Graphics:OpenGL 2.0 compatible with 512 MB RAM (Shared Memory is not recommended)

DirectX®:9.0c

Hard Drive:5 GB HDD space

Sound:DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

OS:Windows Vista/7

Processor:2.5 GHz (Single Core) or 2 GHz (Dual Core)

Memory:4 GB RAM

Graphics:OpenGL 2.0 compatible with 512 MB RAM (Shared Memory is not recommended)

DirectX®:9.0c

Hard Drive:5 GB HDD space

Sound:DirectX compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PROPHET را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توضیحات: نسخه PROPHET به آخرین آپدیت یعنی v4.0.1386 به روزرسانی شده است. آلبوم موسیقی متن بازی و بسته الحاقی Developer Commentary DLC در این نسخه وجود دارند.

——————–

دانلود بازی Deponia MULTi16-PROPHET:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs