دانلود بازی Dicey Dungeons + Update v1.2 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Dicey Dungeons شما را در نقش یک تاس غول پیکر قرار می دهد و باید در سیاه چالی عظیم به نبرد بپردازید. بازی شامل داستانی جذاب از قرار یک شخصیت دوست داشتنی است و باید سرعت و دقت را در این اثر Roguelike در نظر داشته باشید. قهرمانانه به تلاش خود ادامه دهید و بانوی شانس لقب بگیرید. ناشناخته بودن از عوامل موفقیت سات و باید برای تاس خود یک تعادل خوب ایجاد کنید. شخصیت های مختلف در ادامه به بازی اضافه می شوند و می توانید توانایی های هرکدام را ارتقا دهید. این توانایی ها منحصر به فرد هستند و هر شخصیت سوپرایزی برای شما خواهد داشت. تجهیزات دشمن را به سرقت ببرید و با فشار زیاد بهترین تاس ها را برای خود ایجاد کنید. قطعات لازم برای هر مرحله در ابتدا نمایش داده می شود و باید به دنبال آنها باشید.

Dicey Dungeons PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.2-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Dicey-Dungeons

بازی Dicey Dungeons از مراحلی با کلاس های مختلف تشکیل شده است و ده ها دشمن انتظار شما را می کشند. موجودات اساطیری ایرلندی هم در بازی حضور دارند و آدم برفی های شرور از جمله باس های بازی هستند. موسیقی متن بازی از آثاری هنری جذاب مارلو دوبی الهام گرفته است و می توانید رویه ای همچون بازی های بی پایان شکل دهید. بانوی شانس دیالوگ های جذابی دارد و یک جورایی داستان را تعریف می کند. امکان تعویض تاس ها وجود دارد و باید شانس و اقبال خود را قبول کنید. تازگت های خود را بشناسید و با انتخاب بهترین استراتژی شانس هر تاس را بالا ببرید. شما این فرصت را دارید که تاس ها را به صحنه نمایش بیاورید و برای شان یک شانس ایجاد کنید. روند بازی طوری است که باید یک به یک در مراحل خوش بدرخشید و لول خود را بالا ببرید. میزان مشخصی از دشمنان در بالا نشان داده می شود و با اتمام آن وارد مراحل بعدی بازی می شوید.

info

Become a giant walking dice and battle to the end of an ever-changing dungeon! Can you escape the cruel whims of Lady Luck? In this new fast-paced deckbuilding roguelike from Terry Cavanagh (Super Hexagon, VVVVVV), Chipzel, and Marlowe Dobbe, you’ll fight monsters, find better loot, and level up your heroes as you work together to take down the Goddess of Fortune, Lady Luck herself. Balance your carefully planned strategies against the unknown of a dice roll.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core2 Duo 2.4GHz or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 5000 or better

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core2 Duo 2.4GHz or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 5000 or better

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.2-PLAZA با لینک مستقیم

——————–

دانلود بازی Dicey Dungeons-PLAZA با لینک مستقیم

ADs