دانلود بازی Discharge + Update v1.1 برای کامپیوتر

در بازی Discharge باید کنترل یک جنگنده هوایی را به دست بگیرید و وارد نبردهای هیجان انگیز شوید. بمب افکن ها را بر سر دشمنان بریزید و سعی کنید که انبارهای انها را نابود کنید. سفارشی سازی واحدها می تواند کمک زیادی به شما کند تا وارد بهترین ترکیب ها شوید و در نهایت دشمن را به عقب برانید. بازی دارای تجربه منحصربه فردی است که به شما داده می شود و پاسخ سریع تاکتیکی شما نیازمند موفقیت در بازی است. تصمیم بگیری که می خواهید که چگونه از سیاره دفاع کنید و در نهایت هم باید به تامین درست انرژی بپردازید. دیوارها را ایجاد کنید و سعی کنید که برج های دفاعی زیادی را برای اتخاذ حمله ها به کار گیرید. تصمیمات شما باید عاقلانه باشد و در این زمینه هم فیزیک بازی طوری است که گویی با یک شبیه ساز هیجان انگیز روبرو هستید.

Discharge PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.1-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Discharge

گرافیک بازی Discharge در شرایط خوبی قرار دارد و موسیقی هم با شما همراهی می کند تا بر نیروهای دشمن چیره شوید. سرعت صوت در بازی می شکند و تاثیرات آن را در هم در کوهستان ها و خود جو می توانید مشاهده کنید. طراحی جنگنده ها عالی است و سیستم مدرن آنها به خوبی توسط بازیکنان درک می شود. نیروها یک به یک وارد نبرد می شوند و شما را همراهی می کنند. سلاح ها هم تنوع خوبی دارند و می توانید از آتش افروزهای لیزری هم استفاده کنید و فرصت نفس کشیدن هم به رقبا ندهید. گرچه که باید حواستان به حمله های عنکبوتی دشمنان هم باشد و در تله سخت آنها گرفتار نشوید. اما این پایگاه جنگنده ها است که اهمیت بالایی دارد و به نوعی تامین کننده پشتیبانی برای نیروهای مهاجم است. این پایگاه را باید حفظ کنید و سعی کنید که برج های دفاعی متنوعی برای حفظ سلامت آن قرار دهید.

info

Take one of your gunships under direct control and show them who’s boss. Then switch to a bomber and break through enemies avoiding the fire to destroy hostile storages. Customize your drones using diverse weapons and special equipment. Find the best squad combination to take your enemy down. Get unique experience in each battle as units simulate physics behavior. A huge variety of situations require a quick tactical response from you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10

Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 | AMD Radeon HD 7950

DirectX: Version 11

Storage: 9 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10

Processor: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz

Memory: 8 MB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon RX 570

DirectX: Version 11

Storage: 9 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com