دانلود بازی Doctor Who Infinity + The Lady of the Lake DLC برای کامپیوتر

ساخت این بازی با همکاری برخی از اعضای مجموعه Doctor Who یعنی بازیگران، نویسندگان و طراحان آن، در دست توسعه قرار دارد. به نظر می‌رسد که سازندگان به طور اساسی روی این بازی تمرکز دارند و قصد دارند که حال‌و‌هوای این مجموعه را در این بازی جای دهند. به نقل از سازندگان، آنها قصد دارند که ایرادات نسخه پیشین این بازی را برطرف کنند و با استفاده از محتوای جدید، آن را در دانلود بازی Doctor Who Infinity جای دهند. همینطور سازندگان خاطر نشان کردند که گیم‌پلی این بازی با بهبود‌هایی همراه است که در بخش معمایی آن به چشم خواهد خورد. نسخه پیشین این پروژه یعنی بازی Doctor Who: Legacy در سبک نقش‌آفرینی و معمایی طراحی شده است که در نوامبر سال ۲۰۱۳ میلادی برای آیفون و اندروید منتشر شد.

دانلود بازی Doctor Who Infinity همانند نسخه پیشین یک روند معمایی و ماجراجویی را دنبال می‌کند که در آن کاربران با جلوه‌های هنری کامیکی روبرو می‌شوند. سازندگان برای نوشتن داستان این بازی از نویسندگان مجموعه Doctor Who کمک گرفته‌اند و این امر می‌تواند اتمسفر و اصلیت آن را در خود نگه دارد. داستان آغازین این بازی The Dalek Invasion of Time خواهد بود که نویسندگی آن به دست جرج من و طراحی آن نیز به مایک کالینز سپرده شده است.

Doctor Who Infinity PC-PLAZA

بسته الحاقی The Lady of the Lake DLC اضافه شد

دانلود-بازی-Doctor-Who-Infinity

info

Doctor Who Infinity is a new platform for experiencing the Doctor’s stories, with 6 new tales coming by the end of 2018. Each story features a different Doctor from the 55 year history of the show, including both modern and classic Doctors, companions, monsters as well as entirely new characters to discover!

Each story is brought to life with actors narrating, as part of an amazing audio experience overseen by the award-winning audio director of Monument Valley, Stafford Bawler. Each story is visually brought to life with a combination of comic book style cut scenes interwoven with game play tightly designed to mirror the narrative beats of the story.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10
Processor: Core i3 2Ghz and above
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTS250/Radeon HD5750
Storage: 15 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود