دانلود بازی Double Cross برای کامپیوتر – نسخه کرک شده SiMPLEX

استودیو ۱۳AM مسئولیت انتشار بازی Double Cross را برعهده گرفته است. استودیویی که جوایز متعددی را برای بازی Runbow کسب کرده است و این بار هم با Double Cross توانسته است که یک اکشن ماجراجویی بسیار جذاب را برای بازیکنان فراهم آورد. شما در این بازی کنترل شخصیت زهرا را برعهده می گیرید که یک رگوراتور بین مرزی است و کارش هم حفظ صلح و نظم بین تمامی ابعاد جهان است. اخیرا حملات زیادی به R.I.F.T شده است و موارد بسیار هیجان انگیزی رخ داده است که زهرا باید همه آنها را سر و سامان دهد و در همه ابعاد به بررسی آنها بپردازد. شما باید در طی سفرهای خود سرنخ ها را جمع آوری کنید و خود را در پیدا کردن هویت مهاجم R.I.F.T یک گام به سمت جلو پیش ببرید. با این کار شما همه انواع جهان در ابعادهای مختلف را نجات می دهید و به عنوان قهرمان شناخته خواهید شد.

Double Cross PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Double-Cross

از ویژگی های بازی Double Cross در سبک بازی است که گیم پلی دوبعدی بسیار جذاب دارد و می توانید برای بالا بردن توانایی های خود، از سیستم سفارشی سازی بازی استفاده کنید. گیم پلی بازی از سبک ماجراجویانه جذابی بهره می برد و می توانید انتخاب کنید که در چه سرعتی می خواهید زهرا را هدایت کنید و چه حرکاتی را به کار خواهید برد. حملات متنوع هستند و امکان پیوستن شما به هر گروهی را ممکن می کند. داستان بازی بسیار پیچیده است و بازیکنان را درگیر می کند. می توانید بین شخصیت های مختلف سوئیچ کنید و سبک جذابی از انیمه های جذاب ژاپنی را در بازی مشاهده کنید. بازی تمرکز زیادی روی شخصیت هایش داشته است و توانایی هرکدام نشان دهنده یک تجربه تازه از هر مرحله تکراری در بازی است. بنابراین تنها کافی است که کاراکتر خود را انتخاب کنید و با داستان انیمه مجور بازی آشنا شوید.

info

Developed by 13AM Games, the studio behind award-winning Runbow, Double Cross is an exciting action adventure game that has players take on the role of Zahra, an agent of R.I.F.T. (Regulators of Interdimensional Frontiers and Technology) whose job it is to maintain peace and order between all dimensions. A recent attack on R.I.F.T. headquarters thrusts players into a thrilling new case where they must use their R.I.F.T. developed gear to sling, swing, fight and investigate across distinct dimensions. During their travels players will gather clues to bring themselves one step closer to finding the identity of R.I.F.T.’s attacker and save every variation of the universe.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+

Processor: SSE2 instruction set support

Graphics: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities

Storage: 369 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Double Cross-SiMPLEX با لینک مستقیم