دانلود بازی Dream Alone + Update v20180801-CODEX برای کامپیوتر

آیا به اندازه ی کافی مهارت دارید تا با مرگ های رایج مواجه شوید، از تله های کشنده جان سالم به در ببرید و از دست دشمنان ترسناک فرار کنید؟ دانلود بازی Dream Alone یک اثر بیش از حد دشوار با فضای طراحی دوبعدی پلتفرمر می باشد که داستانی تاریک را در خود جای داده است. در توانایی های منحصر به فرد خود تبحر پیدا کنید، به یک دنیای رئال آلترناتیو وارد شوید و خود را در بیست و یک مرحله ی دشوار این بازی مشغول نمایید. بازی Dream Alone اثر استودیو WarSaw Games می باشد که Fat Dog Games وظیفه ی انتشار آن را بدست گرفته است.

گیم پلی بازی کاملا خاص می باشد و دلیل آن، استفاده از مراحل واقع گرایانه ی آلترناتیوی است که واپیچش زمان را در خود جای داده. مکانیزم های متعددی در محیط بازی Dream Alone وجود دارند. جلوه های ویژه ی دوربین های قدیمی که سیاه و سفید بوده اند، در دانلود بازی Dream Alone به شدت به چشم می خورد تا حال و هوای ترسناک را برای شما دوچندان کند.

Dream Alone PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20180801-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Dream-Alone

در بازی Dream Alone در نقش شخصیت اصلی داستان یعنی «ایرا» قرار می‌گیرید که به دنبال درمان یک بیماری مرموز است که دهکده اش را فراگرفته است و به دنبال این پادزهر، در تمام نقاط مرموز و عجیب دنیایی خیالی سرک می‌کشد. جهانی که در بازی به تصویر کشیده شده آنگونه است که گویی تمام ساکنان آن مرده اند. شخصیت اصلی داستان در این دنیای خطرناک باید به دنبال شاهزاده‌ای بگردد که با قدرتش می‌تواند مرگ و بیماری را از دنیای ایرا بزداید.

 

info

Dream Alone is a 2D platforming game with classic platform gameplay, deadly traps, a dark storyline and unique hero abilities. A mysterious sickness strikes a quiet village. One by one the townspeople fall into a coma, entire families falling prey to a death-like state. When the hero’s family becomes affected by the disease, he starts a dangerous journey to find the mythical sorceress, Lady Death, who is supposed to have powers that can stop or perhaps even reverse the disease.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: 2.0 GHz CPU (Dual Core recommended)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: 2.0 GHz CPU (Dual Core recommended)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1050 Ti
DirectX: Version 9.0c
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20180801-CODEX با لینک مستقیم

دانلود بازی Dream Alone-CODEX با لینک مستقیم