دانلود بازی Duck Season PC + Update v20190619 برای کامپیوتر

بازی Duck Season PC ذاتا برای VR عرضه شده است، اما می توانید روی مانیتورهای معمولی و بدون نیاز به قابلیت واقعیت مجازی هم تجربه کنید. این بازی سیستم جدیدی در شکار ارائه کرده است و داستان بازی هم در سال ۱۹۸۸ جریان دارد. مادر شما یک کنسول به نام کینگ بیت برای شما خریده است و در طول روز می توانید بازی های مختلفی را روی آن و به صورت زنده تجربه کنید. برخی از بازی ها کاملا متفاوت است و شما را در قالب یک راننده و شکارچی قرار می دهد. بازی در واقع گریزی به بهترین آثار دهه ۱۹۸۰ می زند و شما را در قالب یک تجربه کننده واقعی در این آثار قرار می دهد. تصورات خود را می توانید در این بازی واقعیت بخشید و روایت تجربی اول شخصی از بازی داشته باشید. باید سرنخ های اسرارآمیز را در خانه پیدا کنید و کارتریج های مختلفی از بازی ها را پیدا کنید و آنها را تجربه کنید. حتی گذاشتن ویدئوگیم ها کاملا به دست شما است و مدام با مادر خود کلنجار خواهید داشت.

Duck Season PC PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v20190619-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Duck-Season-PC

بازی Duck Season PC دارای هفت پایان منحصربه فرد است و سلاح های زیادی در قالب کنسول کینگ بیت به شما داده می شود. چندین فیلم VHS به شما داده می شود و می توانید وارد فضای فیلم ها شوید و به صورت واقعی با کاراکتر آن فیلم ها تعامل داشته باشید. شکار در بازی جز مهمی از بازی است و باید با نشانه گیری دقیق اردک ها و دیگر حیوانات را شکار کنید. زیرقطعه های اسرارآمیزی را هم می بینیم که اگر بازی را روی فضای واقعیت مجازی تجربه کنید، لذت بیشتری را خواهید دید. بازی در ویرایش جدید کیفیت خوبی پیدا کرده است و حتی دیدن آن از روی مانیتور هم حس و حال زیبایی دارد. بازی امکان پرداختن به تخیلتتان را در فضای مجازی می دهد و می توانید وارد فضای بازی ها و فیلم های دهه های قبل شوید.

info

The full VR game, completely playable on your traditional monitor without the need of a VR setup. Plus additional new hunting game types!

It is Summer 1988 and your mom has just rented the coolest new game for your Kingbit Entertainment System. As you play over the course of the day it becomes apparent something is different about this game than the other games you own.

Duck Season is a throwback to the golden age of 1980’s gaming and movies with a hint of horror in a Spielberg-ian universe. A first person experimental narrative uncovering a story with multiple branches. Re-live a slice of childhood as you transported to an eerily familiar memory and play out the dark story that unfolds over a single day/night as your imagination takes over.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64bit

Processor: Dual Core 2.0ghz or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 260 or newer

Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20190619-PLAZA با لینک مستقیم

——————

دانلود بازی Duck Season PC-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم