دانلود بازی Dungeon League برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

بازی Dungeon League یک اثر جذاب اکشن است که در یک محیط دوبعدی می توانید تجربه کنید و به صورت اعتیادآور مشغول آن شوید. شما باید مرحله به مرحله هیروهای بازی را نابود کنید و بتوانید وارد سیاه چال اصلی شوید. سیاه چال ها محیط های اصلی بازی را تشکیل می دهند و هرچه قدر که بتوانید هرج و مرج بیشتری راه بیاندازید، شانس شما برای پیروزی بالاتر می رود. بخش آنلاین بازی رقابت های نابی را برایتان فراهم می کند و می توانید به صورت دو به دو رقابت های خود را به انجام برسانید. تورنمنت ها بسیار جذاب هستند و هر کسی که بتواند به زودی به اتاق بعدی برسد، در نهایت پیروز سیاه چال لقب خواهد گرفت. همه حالت های سیاه چال برای شما باز می شود و می توانید با دوستان خود تجربه کنید. حتی می توانید به صورت تصادفی وارد لیگ های معتبر شوید و با دیگر بازیکنان جهان رقابت کنید. اگر می خواهید که امتیازات بیشتری کسب کنید و هیروهای بیشتری را آزاد کنید، وارد لیگ های معتبر شوید و سعی کنید که پیروز رقابت ها شوید.

Dungeon League PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Dungeon-League

با دانلود بازی Dungeon League سیستم قدرتمند نبردها را مشاهده می کنید و با بدست آوردن پاورهای مختلف، می توانید نسبت به دیگر هیروها پیشی بگیرید. قهرمانان لول خاص خودشان را دارند و با ارتقا آنها، می توانید قدرت منحصربفرد آنها را تجربه کنید. می توانید به جعبه های جادویی برسید و امتیاز کسب کنید. برخی از سیاه چال ها دارای باس های قدرتمند هستند و درصورتی که سریع باشید، می توانید آنها را شکست دهید. محیط های تاریک بازی حس جذابی به شما ارائه می کنند و رفته رفته به شکل اعتیادآور عاشق این اثر خواهید شد. در پایین صفحه بازی، اطلاعات هر هیرو به همراه سلاح هایشان در اختیار شما قرار داده می شود و یک سیستم سفارشی سازی بسیار حرفه ای و جذاب نیز از طرف سازندگان در نظر گرفته شده است. این سیستم اجازه می دهد که تمام هیروهای خود را ارتقا دهید و تک تک سلاح هایشان را خریداری کنید.

info

The Dungeon Master has grown bored waiting to kill the next hero foolish enough to enter his dungeon. The answer? Invite all the heroes in the land and make a show of it!

Dungeon League takes everything that is awesome about dungeon crawling and spews it out as ten minutes of chaotic, multiplayer, party-game action. Up to four All Stars take to the randomised dungeon to battle each other and hordes of enemies in a series of fast and competitive events. Enjoy the rapid progression of character growth as heroes gain new powers, snatch powerful items, and slay every monster in sight, all in order to come out on top as the champion of the Dungeon League.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP
Processor: 2.0 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 8800 or Radeon® HD4800 series, 512 MB of memory
Storage: 500 MB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Dungeon League-DARKSiDERS با لینک مستقیم