دانلود بازی Dungeon Punks برای PC

بازی Dungeon Punks در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Hyper Awesome Entertainment طراحی و منتشر شده است. هیولاها وارد شهر شده اند و بسیاری از قهرمانان را اسیر کرده اند. هرلحظه که می گذرد امید انسان ها کمتر می شود که این امر شکست بشر را به دنبال دارد. تنها تعداد کمی از قهرمانان باقی مانده اند و شما می توانید یکی از میان آن ها را انتخاب کنید و وارد این جنگ بزرگ شوید. باید تلاش کنید تا هیولاها را به بیرون از شهر منتقل کنید تا آسیب کمتری به مردم وارد شود در غیر این صورت ممکن است قهرمانان بیشتری نابود شوند که این اتفاق کار شما را برای مقابله با دشمنان دشوارتر می کند. تنوع در قهرمانان، سبک مبارزه ای منحصر به فرد و گیم پلی هیجان انگیز از مهمترین ویژگی های این بازی جذاب می باشد.

Dungeon Punks PC-SKIDROW

Dungeon Punks-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

Dungeon Punks-screenshots Dungeon Punks-screenshots

Dungeon Punks-screenshots Dungeon Punks-screenshots

Dungeon Punks-screenshots

info

Dungeon Punks is an arcade beat-em-up RPG that evokes the classics like Golden Axe, and mixes in tag-team fighting gameplay inspired by the Marvel vs Capcom series. Adventure awaits whether you’re going solo, playing with friends, or beating each other to a pulp in one of the many battle arenas! Total mayhem is bound to break loose as you blast your enemies senseless with crazy magical spells and custom combo attacks.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+

Processor: Celeron

Memory: 512 MB RAM

Graphics: Nearly any integrated graphics or 3D Card

DirectX: Version 9.0

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

SKIDROW Release

 دانلودDirect Link