دانلود بازی Dusty Raging Fist برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

روند بازی Dusty Raging Fist از جایی آغاز می شود که تغییرات دوره ای ماه ها شروع می شود و عصر تاریکی فرا می رسد. حال سه شخصیت داستی، دارگ و کیت سان به خوبی می دانند که همه چیز غیرممکن شده اند و آنها برای ایستادگی در برابر یک شرور باستانی کار سختی پیش رو دارند. حال باید شما به آنها کمک کنید تا صلح و آرامش را به شهر بازگردانند و تهدیدها را به صورت از شهر دور کنند. باس های زیادی به شهر حمله می کنند و همگی انها در واقع از خاندان های سرکش فراری شده اند. در طول راه زیادی که دارید باید با باس های مختلف نبرد کنید و قدرت های آنها را به زیر سلطه خود دراورید. بازی از یک بخش ویژه کوآپ هم بهره می برد که مبارزاتی پویا را در کنار دوستان برای شما فراهم می کند. از دو شخصیت مبارزه ای می توانید استفاده کنید و شخصیت آنها را هم ارتقا دهید.

Dusty Raging Fist PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Dusty-Raging-Fist

بازی Dusty Raging Fist دارای توپخانه ها و سلاح هایی هست که جایی ندیده اید و حال می توانید با عطش کامل آنها را بکار گیرید. سبک انیمیشن های بازی دوبعدی است و بهترین شکل ممکن یک هنر دست ساز را به شما نشان می دهد. محیط بازی خبر از یک اثر ساده می دهد که با خلاقیت سرشار شده است و موسیقی و گیم پلی بیش از همه خودشان را نشان می دهند. نبردها به قدری سریع است که باید در برابر گروهی از دشمنان به صورت همزمان قرار گیرید و مدام در حال پرش باشید. شخصیت های دیگر هم به بازی اضافه می شوند و تیم شما را کامل تر می کنند. میزان سلامت در بازی صفحه نمایش می یابد و باید تا انتها مراقب خود و پیشروی هایتان باشید.

info

When the occurence of the dark moons began, Dusty, Darg and Kitsune knew that something is amiss. An ancient evil from a faraway land threatens the peace of Double Bill Town. Prompted by a visit from the helpless Elijah, the trio set off to seek the Iron Knight’s help. Along the way, they have to battle rogue villains, encounter ancient powers and face the battle of their lives.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 and above

Processor: Intel Core2Duo i3

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 1gb ram and above

DirectX: Version 9.0

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 and above

Processor: Intel Core2Duo i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 2gb ram and above

DirectX: Version 9.0

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Dusty Raging Fist-SKIDROW با لینک مستقیم