دانلود بازی DYNASTY WARRIORS 7: Xtreme Legends Definitive Edition

باندل کامل بازی DYNASTY WARRIORS 7 برای پلتفرم PC توسط استودیو KOEI Tecmo Games منتشر شد. این نسخه را می تواند کامل ترین باندل برای Xtreme Legends دانست که تحت عنوان Definitive Edition توسعه یافته است و تمامی DLCها را در خود جای داده است. خود را برای یک سری دیگر از بازی های “یک نفر علیه هزارنفر” آماده کنید و قتل عام به پا کنید! نسخه کامپیوتر این بازی گویا از پورت خوبی برخوردار می باشد و باتوجه به قیمت مناسب ۱۹٫۹۹دلاری خود، توانسته نظر بسیاری از گیمرها را به خود جلب کند. البته هنوز نقدهای این بازی منتشر نشده است. بازی Dynasty Warriors 7 برای اولین بار در مارس ۲۰۱۱ برای کنسول پلی استیشن منتشر شده بود.

همانطور که میدانید بازی DYNASTY WARRIORS 7 الهام گرفته از جنگهای تاریخی و داخلی که بین قبایل چینی بوده میباشد. همانطور که در نسخه های پیشتر این بازی شاهد جنگهای سه قبیله یا بهتر بگیم امپراتوری بزرگ (Shu ، Wu ، Wei) در این نسخه نیز شاهد همین قضیه خواهیم بود البته ناگفته نماند که قبیله یا امپراتوری به نام Jin هم در این نسخه اضافه شده که در نسخه های قبلی این بازی این امپراتوری وجود نداشت. این بازی از لحاظ ویژگی تاریخی نمایی که در این بازی به کار برده شده نسبت به نسخه های پیشین خود در شرایط بهتری به سر می برد . مورد بعدی که گیم پلی بازی هست باید گفت که گیم پلی بازی تغییری نکرده و مانند نسخه های پیشین می باشد و شرکت Koei ژاپن بیشتر روی جزئیات این بازی تغییرات اعمال کرده است.

DYNASTY WARRIORS 7: Xtreme Legends Definitive Edition PC-CODEX

دانلود-بازی-DYNASTY-WARRIORS-7-Xtreme-Legends-Definitive-Edition

از ویژگی های دیگر این بازی می توان به سیستم حملات Musou که در این بازی قرار داده شده است اشاره کرد . که از قرار معلوم علاوه بر این که قابلیت جنگیدن با سلاح را دارد می توان با دستان خالی و به صورت انتحاری هم حملاتی را داشت . که بدین منظور این سیستم به دو بخش تقسیم شده که یک طرف مخصوص حملات با سلاح و طرفی دیگر مخصوص حملات انتحاری میباشد. اضافه شدن حدودا ۳۶۰ فقره اسلحه هم قابل ستایش است که این مقدار در بازی DYNASTY WARRIORS 7 آنقدر زیاد می باشد که دیگر مراحل خسته کننده و تکراری نمیشود. قابلیت Chronicle Mode و عنوان Empire هم در این نسخه از بازی مانند نسخه های پیشین اعمال شده و شما میتوانید با طی کردن مراحل و آنلاک کردن کاراکتر های مربوطه از دید شخصیت های مراحل رو طی کنید .

منبع توضیحات: دانلودها و دانلودز۹۸

info

A thrilling action game set in China’s Three Kingdoms era. Rush across battlefields as officers that lived during the chaotic era, wiping out massive armies and influencing history along the way. In this title, where the thrill of one vs. one-thousand is depicted in cinematic style, the story and gameplay meld seamlessly, allowing you to witness the period’s grand history as if you were actually there.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8.1/10 (32bit/64bit)
Processor: Pentium4 2.0GHz or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: VRAM 128MB or better, 3D accelerator chip required(DirectX 9.0c or better/Pixel Shader 3.0 or better)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 25 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8.1/10 (32bit/64bit)
Processor: Core2Duo 2.4GHz or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: VRAM 256MB or better, 3D accelerator chip required(DirectX 9.0c or better/Pixel Shader 3.0 or better)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 25 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com