دانلود بازی Earth Atlantis برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

پس از انتشار بازی Earth Atlantis برای کنسول های نسل هشتمی، حال نوبت پلتفرم PC شده تا بتواند این اثر اکشن، سایداسکرولر و رترو را تجربه کند. این بازی اثری از استودیو Pixel Prefex می باشد که Headup آن را منتشر کرده است. این بازی از حال و هوای بازی های قدیمی که موضوع اصلی آن ها شکار هیولاها بوده الهام گرفته و باید تمامی هیولاهای دریایی خطرناکی که در سر راه شما قرار دارند را بی رحمانه از بین ببرید. رابط بصری منحصر به فرد، ۴کشتی مجزا با اسلحه منحصر به فرد خود، ۲۵ هیولای بزرگ با ۱۲ واقعه ی ویژه و … همگی از بارزترین ویژگی های این بازی می باشند.

سبک جلوه‌های هنری و انیمیشن‌های استفاده‌شده در این بازی از مطالب نوشته‌شده در نشریات قرن ۱۴ میلادی الهام گرفته شده است؛ حال اگر به تمامی این موارد، یک سری هیولای بزرگ و خطرناکِ دریایی با اشکال مختلف را اضافه کنیم، درک فضای بازی Earth Atlantis برای‌مان ملموس‌تر خواهد شد. در این بازی آب و هوای زمین در حال تغییر است. اگر بخواهیم دقیق باشیم، ۹۶ درصد از سطح زمین را آب‌ فراگرفته و شرایط را برای بقای نوع بشر سخت کرده است؛ در نتیجه، انسان‌ها راه بقا را در زیستن زیر آب‌ها یافته‌اند. درواقع تنها راه ممکن همین است و انسان‌های ضعیفی که نتوانند با شرایط موجود کنار بیایند، روشنایی روز را نخواهند دید. این وظیفه شما است که به عنوان یک شکارچی، هیولاهای جهانِ زیرِ آب را نابود و به بقای نوع انسان کمک کنید.

Earth Atlantis PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Earth-Atlantis

همانطور که اشاره شد، انسان برای بقا در این شرایط سخت و مرگبار، از روی اجبار به دنیای زیر آب مهاجرت کرده است و بدیهی است که ماشین‌آلات و فناوری خود را نیز به این منطقه ببرد. این تجهیزات انسان در تغییرات زیستگاه موجودات زیرِ آب بی‌تاثیر نبوده و در نتیجه‌ی آن، هیولاهای دریا و ماشین‌آلات انسان باهم یکی شده‌اند و به دنبال شکار کردن انسان‌ها هستند. شما در Earth Atlantis باید این هیولاهای خطرناک را پیدا کنید آن‌ها را همراه با باس‌های نیمه هیولا-نیمه ماشین‌شان از بین ببرید.

بازی Earth Atlantis دو حالت مختلف را به گیمرها ارائه می‌دهد: حالت Quest و Hunter mode. در این بازی چهار زیردریایی مختلف در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که هرکدام از این زیردریایی‌ها با سلاح‌ها و استراتژی‌هایی که در دسترس گیمرها قرار می‌دهد، موقعیتی برای آن‌ها ایجاد می‌کند تا سبک و تاکتیک منحصر به خودشان را در بازی پیاده کنند و به پیش بروند؛ پس باید در انتخاب کردن‌شان نهایت دقت را به خرج بدهید.

منبع توضیحات: دانلودها و زومجی

info

“The Great Climate Shift” struck at end of the 21st century. Ninety six percent of the earth’s surface is underwater. Human civilization has fallen. Machines have adopted the shape and form of marine animals. The ocean is full of creature-machine hybrid monsters. You are a “Hunter” and the new journey begins…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel i3 or AMD equivalent

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Shader Model 3

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Earth Atlantis-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs