دانلود بازی Eastshade + Update v1.19-PLAZA برای کامپیوتر

داستان بازی Eastshade شما را در قالب نقاش هنرمندی قرار می‌دهد که در جواب به آخرین آرزوی مادرش قبل از مردن، به جزیره زیبای Eastshade آمده تا تعدادی از مکان‌هایی که برای مادرش خاطرات دلپذیری ساخته بودند را به شکل نقاشی ماندگار کند. بعد از برخورد کشتی حامل نقش اصلی داستان با صخره‌ها و نجات پیدا کردن از غرق شدن، به بندر Lyndow می‌رسیم و ماجراجویی ما برای برآورده کردن آخرین درخواست مادر نقش اصلی داستان از اینجا شروع می‌شود. «لیندو» فقط بخش کوچکی از جزیره بازیست ولی برای دسترسی به بقیه قسمت‌های جزیره اول باید رابطه مناسبی با ساکنین این بندر کوچک ایجاد کنیم.

داستان بازی از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست و تنها هدف شما کشیدن ۴ نقاشی خاص به درخواست مادر نقش اصلی داستان است اما در راه رسیدن به مکان‌های مورد نظر مسائلی سد راه شما می‌شود، به طور مثال برای رسیدن به یکی از آن‌ها نیاز به توصیه نامه‌هایی از ساکنین جزیره دارید و اینجاست که داستان روی واقعی خود را به شما نشان می‌دهد. هر کدام از ساکنین جزیره «ایست‌شید» مشکلات و داستان خاص خود را دارند و برای استفاده از کمک آن‌ها در عبور از موانع و رسیدن به اهداف اصلی، باید درگیر داستان‌هایشان شده و به آن‌ها کمک کنید.

Eastshade PC-PLAZA

دانلود-بازی-Eastshade

در Eastshade با دو منبع اصلی سر و کار داریم، سنگ‌های درخشان که حکم پول درون بازی را دارند و منبع الهام که برای نقاشی کشیدن از آن استفاده می‌کنیم و با پیدا کردن مکان‌های جدید، کتاب خواندن، انجام برخی خواسته‌های افراد و دیدن کارهای هنری دیگر شخصیت‌ها افزایش پیدا می‌کند و با انجام کارهای معمولی روزمره که فقط برای کسب درآمد انجام می‌گیرند، کاهش پیدا می‌کند. در کنار این‌ها، سیستم ساخت وسایل هم در بازی وجود دارد که با استفاده از منابع عادی مثل شمع، چوب و … و پیدا کردن راه ترکیب آن‌ها وسایلی مثل بوم نقاشی، چادر مسافرتی و … می‌سازید.

سازندگان مجموعه‌ای از چند سیستم ساده و شناخته شده را در بازی Eastshade جای دادند تا تجربه گشت و گذار لذت بخشی را خلق کنند و برخلاف تقریباً تمام شبیه‌سازهای راه رفتن احساس بازی کردن و تعامل واقعی با دنیای اطراف هم به گیمر منتقل کنند. شاید نبود یک نقشه که در مواقع لزوم برای نجات از سردرگمی از آن استفاده کنیم، ایراد بزرگ بخش گیم‌پلی باشد و اینکه اگر برای نقاشی کشیدن مکانیک خاصی طراحی می‌شد، می‌توانست گیمرها را بیشتر با دنیای خود درگیر کند ولی مکانیک نقاشی موجود فقط به صورت انتخاب منظره مورد نظر و تولید اتوماتیک نقاشی است.

منبع توضیحات: بازی سنتر

info

You are a traveling painter, exploring the island of Eastshade. Capture the world on canvas using your artist’s easel. Talk to the inhabitants to learn about their lives. Make friends and help those in need. Discover mysteries and uncover secrets about the land. Surmount natural impasses to reach forgotten places. Experience how your actions impact the world around you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 560 Ti/Radeon HD 6950

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com