دانلود بازی Egypt Old Kingdom Master of History v2.0.2h برای کامپیوتر

در بازی Egypt Old Kingdom شما در نقش یکی از جمعیت بسیار زیاد هوروس کبیر هستید. شما به همراه فرعون ها باید به مقابله با Seth بپردازید که باعث شده بلایای متعددی بر سرزمین های مصر باستان نازل شود. نبردها را پیروز شوید و بر مصیبت ها غلبه کنید، تکنولوژی های جدید را کشف نمایید، خدایان خود را پرستش کرده و در برابر قبایل همسایه به نبرد بپردازید. آیا شما به اندازه ی کافی بادرایت هستید تا بتوانید مصر بالا و پایین را با یکدیگر متحد کرده و یک اقتصاد باثبات را ایجاد نمایید تا برپایی اهرام مصر انجام شوند؟

داستان بازی بر اساس وقایع تاریخی می باشد و شما خود را در دوره ی ممفیس خواهید یافت. چیزی در حدود ۳۵۰۰ الی ۲۱۴۰سال پیش از میلاد مسیح؛ زمانی که اولین شش سلسله ی فرعون ها شکل گرفته است. شما باید تمامی کشور را متحد کرده و فرمانروایی حاصلخیزی را ایجاد نمایید. این فرمانروایی باید بعدا تاب مقاومت در اولین دوره ی متوسطه را داشته و بتواند از ویرانگی خود جلوگیری کند. در بازی Egypt Old Kingdom شما وظیفه ی مدیریت ساخت اهرام را بدست خواهید گرفت و طراحی و متریال لازم برای ساخت آن را تعیین خواهید نمود.

این فرایند نیاز به سرمایه گذاری بسیار زیاد دارد؛ اما تنها راه برای برقراری صلح و آرامش در کشور است. در دانلود بازی Egypt Old Kingdom شما نه تنها با مشکلات عدیده ی کشاورزان و صنعتگران مواجه خواهید شد، بلکه تصمیمات مهم سیاسی نیز که تعیین کننده ی آینده ی فرمانروایی است را نیز خواهید گرفت. چالش های متعدد و وقایع با مقیاس های مختلف در انتظار شما هستند. بازی Egypt Old Kingdom اثری از استودیو Clarus Victoria می باشد که در سبک استراتژیک، شبیه سازی و تاریخی در شبکه استیم منتشر شده است.

Egypt Old Kingdom Master of History v2.0.2h x86/x64 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Egypt-Old-Kingdom-Master-of-History

info

You are one of the multitudes of incarnations of the great Horus, and side by side with the pharaohs, you are fighting against the mighty Seth, who unleashes numerous disasters upon the lands of Ancient Egypt. Win wars and overcome crises, discover new technologies, worship your gods and conquer neighboring tribes! Are you wise enough to help the ancient kings to unify Lower and Upper Egypt, build a stable economy and to erect the Great Pyramids?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista SP2
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz or AMD Athlon X2 64 2.0 Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1024х768, 1 GB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel i5 or AMD analogues
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1920х1080, 2 GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 17م فوریه 2019 + بسته الحاقی جدید Master of History می باشد.

———-

دانلود بازی نسخه 32بیتی آپدیت شده تا ورژن v2.0.2h با لینک مستقیم

دانلود بازی نسخه 64بیتی آپدیت شده تا ورژن v2.0.2h با لینک مستقیم