دانلود بازی ELEA برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

بالاخره نسخه ی کامل، آپدیت شده و شامل تمامی قسمت های بازی ELEA توسط تیم توسعه دهنده منتشر شد. همان طور که اطلاع دارید، این بازی در قدیم دارای باگ های فراوان بود و به علت مشاجرات متعدد بین افراد تیم توسعه دهنده، آپدیت های این بازی به تاخیر افتاد. سرانجام پس از حدود یک سال، نسخه ی بدون نقص این اثر دوست داشتنی در ۲۳م آگوست ۲۰۱۹ به صورت نهایی منتشر شده است. Elea یک بازی سورئال، ماجراجویانه و تخیلی است که شما در نقش یک متخصص فضایی به نام Elea هستید. سال ۲۰۷۳ است، سیاره ی زمین توسط یک بیماری نابود شده است و همسر Elea که Ethan نام دارد، به گروهی ملحق شده تا سیاره ای قابل سکونت به نام Solace را تسخیر کنند و جلوی نابودی بشریت را بگیرند. سفینه ی میان ستاره ای که نامش Pilgrimage بوده است، پس از رسیدن به سیاره ی Solace از مدار خارج می شود. سیزده سال بعد، Elea به ماموریتی اعزام می شود که باید حقیقت این سفر را در آن کشف کنند. چیزی که در این سفر بدست می آید، حیرت انگیز خواهد بود.

در بازی Elea داستانی غنی و ملموس را تجربه خواهید کرد که بر اساس نویسندگان داستان های تخیلی کلاسیک ساخته شده است. این بازی توسط انجین بازی سازی آنریل انجین ۴ ساخته شده و از گرافیکی خیره کننده بهره مند می باشد. هدف شما در این بازی، پیداکردن همسر خود یعنی Ethan است که نقشی کلیدی در سفینه ی فضایی Pilgrimage داشته است. با قرارگرفتن شما در شرایطی که تصمیم های کلیدی شما جهت بازی را تعیین خواهد کرد، مسئولیت پذیری، انتخاب و معنای زندگی برای شما به چالش کشیده خواهد شد. این بازی درواقع داستانی از بشریت علیه تزلزل و ضعف است.

ELEA PC-HOODLUM

دانلود-بازی-ELEA

info

Elea is a surreal sci-fi adventure game in which you play as space scientist Elea. In 2073, Earth was struck by a horrid childhood disease and Elea’s husband Ethan joined an expedition to colonize Solace, a habitable exoplanet, to save humanity from extinction. The interstellar ship he was on, Pilgrimage, went radio silent shortly after it reached planet Solace. Thirteen years later, Elea joins a recovery mission to investigate the faith of the expedition. What follows is a wondrous journey through space.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Intel Core i3-4130 or AMD FX – 8320

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 650 Ti 2GB / AMD Radeon HD 7970 3GB

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 1600

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 1060 6GB or Ati Radeon 580 8GB

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی ELEA-HOODLUM:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

ADs