دانلود بازی Element: Space برای کامپیوتر – نسخه REPACK SKIDROW

Element: Space یک بازی تاکتیکال نوبتی و نقش آفرینی می باشد که در ۲۰۰سال آینده روایت می شود. شما در نقش کاپیتان کریستوفر پیتهام می باشید و باید خدمه ی خود را در راستای نجات بشریت از انقراض رهبری نمایید. به نقاط دوردست کهکشان سفر کنید، متحدین خود را گرد هم آورید، تجهیزات مناسب را جمع آوری کنید و با دشمنان مرگبار به مبارزه بپردازید. دقت داشته باشید که در نبردها شما باید مانورهای استراتژیک را برای ارتش خود اتخاذ کنید، به درستی پناه بگیرید و تمامی مهارت های اعضای ارتش خود را به کار بگیرید تا بتوانید در این نبردهای مرگبار پیروز شوید.

تصمیم اینکه چه زمانی به صورت مستقیم با دشمنان خود مقابله کنید و چه زمانی از دوردست کار آن ها را یکسره کنید کاملا به دست شماست و همین تصمیمات استراتژیک است که می تواند شما را به سطح بالاتری ببرد. تصمیمات ایدئولوژیک شماست که تصور تمامی کهکشان از ارتش شما را رقم می زند. مطمئن شوید که متحدین سیاسی مناسبی را اتخاذ کنید تا بتوانید در نبردهای آتی موفق شوید. تقدیر کهکشان در دستان شماست. موفق باشید!

Element Space REPACK PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Element-Space

بخش تک نفره ی بازی Element: Space دارای جزئیات بسیار دقیقی از کهکشان است و تاریخچه ای عظیم از آن را در خود جای داده. هفت فرقه ی مختلف که هرکدام دارای فرهنگ و سنت منحصر به فرد خود می باشند در انتظار شماست. هرکدام از این فرقه ها دارای ارتش، تاکتیک ها، معماری ها و نگرش های منحصر به فرد خود هستند. هشت گروه متحد برای شما در این بازی درنظر گرفته شده است که هرکدام مقاصد منحصر به فرد خود را دارند.

شما باید به این متحدین کمک کنید تا بتوانند مهارت های خود را بهبود ببخشند و به نیروی بالقوه ی خود در مبارزات برسند. بیش از ۲۴ مرحله در بخش تک نفره ی بازی لحاظ شده است که دارای محتوای منحصر به فرد خود می باشند و هیچ چیزی به تدریج در این بازی شکل نخواهد گرفت (همه چیز از قبل تعیین شده است).

info

Element: Space is a turn-based tactical squad RPG set two-hundred years in the future. As Captain Christopher Pietham, you will lead your crew into battle in order to save humanity from extinction! Travel to the far reaches of spaces, recruit allies, gather equipment, and combat deadly enemies.

In battle, you will have to strategically maneuver your squad, utilize cover, and combine your companions’ skills and unique abilities for deadly effect! Choosing when to engage your enemies up close and personal and when to pick them off surgically from afar will be critical for gaining the upper-hand.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i3-4170

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 7770

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

Additional Notes: Average of 30 frames per second at medium settings and 720p

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-7600K

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 980 / Radeon RX 580

DirectX: Version 12

Storage: 10 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Element Space REPACK-SKIDROW:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم