دانلود بازی Elves Adventure برای PC

بازی Elves Adventure در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو MrDiaksikPl طراحی و منتشر شده است. قهرمان بازی یک غریبه در سیاره ای ناشناس می باشد که به آخرین شانس خود برای بازگشت به خانه پشت کرده است و تصمیم گرفته تا در این سیاره بماند به مردم کمک کند تا خود را از سلطه دولت و موجودات قدرتمند نجات دهند. در آغاز بازی به نظر می رسد که در این سیاره دوستی و برابری وجود دارد ولی شما با اتفاقاتی روبرو می شوید که بسیار خطرناک هستند و نظر شما را تغییر می دهند. باید مراقب باشید تا توسط نگهبانان سیاره شناسایی نشوید در غیر این صورت باید منتظر ارتش بزرگی باشید که تنها هدفشان از بین بردن شما می باشد. این بازی پایانی چندگانه دارد که شما می توانید در سیاره بمانید و به مبارزه با بی عدالتی بپردازید یا اینکه به خانه بازگردید و زندگی معمولی خود را ادامه دهید اما بهتر است بدانید که هر تصمیمی بگیرید باید در نهایت با اژدها، قوی ترین موجود سیاره روبرو شوید و سرنوشت قهرمان بازی را رقم بزنید.

Elves Adventure PC-PLAZA

Elves Adventure-pc-cover

 Elves Adventure-screenshots Elves Adventure-screenshots

Elves Adventure-screenshots Elves Adventure-screenshots

Elves Adventure-screenshots

info

Fate of the hero is in our hands, he is a stranger on new planet. He had occasion to return, but finally he stays and decides to help local people. In the beginning, world seems to be friendly and colorful. Reality is different, this is the most dangerous place he ever seen. He needs to be very careful. In the end, awaits him deadly fight with the dragon – the strongest creature on the planet. The game has multiple endings, or rather two, you can choose between staying on this planet, or you can go back to the planet earth. The ending of the game will depend on your actions.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8.1/10/Vista/XP (32 or 64 bit)

Processor: Intel Core 2 Quad Q8300

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 9800 GT 1gb

DirectX: Version 9.0

Storage: 3 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

PLAZA Release

 دانلودDirect Link