دانلود بازی Epitasis + Update v1.03 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Epitasis در سبک معمایی، کاوشگرایانه و تخیلی می باشد که در دنیایی دوردست اتفاق می افتد. شما باید به سرزمینی باستانی و دورافتاده سفر کنید که زمانی محل زیست گروهی بیگانه بوده. بازمانده های این تمدن باستانی پیش روی شماست و باید با حل معماهای رمزنگاری شده، بررسی تکنولوژی های فراموش شده و غنائم باقی مانده به کشف این تمدن بپردازید. اگر می خواهید حقیقت زندگی این افراد و اسراری که در آنجا نهفته شده را کشف کنید، باید ابتدا تقدیری که برای آن ها رقم خورده است را برملا سازید.

بازی Epitasis از داستانی غیرخطی بهره مند است که تماما بر تصمیمات شما متکی بوده و هرطوری که انتخاب کنید، بازی باتوجه به انتخاب های شما پیش می رود. سیستم های امنیتی را غیرفعال کنید، انتقال قدرت را با ارسال لیزرهای گوناگون انجام دهید و از ماشین آلات باستانی استفاده نمایید تا بتوانید معماها را حل کنید. تمامی محیط های بازی با رنگ آمیزی دلنشین و کاملا زیبا توسط دست طراحی شده اند و از کوه ها عظیم تا جزئیات بسیار ریز را شامل می شوند. موسیقی متن بازی کاملا پویا بوده و می تواند اتمسفر شکل گرفته را به درستی توصیف کند. شما باید در پرتال های فضایی گوناگون وارد شوید، بازمانده های باستانی و کهن را بررسی کرده و تقدیر این تمدن را کشف نمایید.

Epitasis PC-RELOADED

آپدیت بازی Update v1.03-BAT اضافه شد

دانلود-بازی-Epitasis

info

Having discovered an ancient portal, you take a leap of faith and suddenly find yourself amidst the remnants of an ancient alien civilization. Cryptic puzzles, forgotten technologies and treasured relics are riddled among the beautiful wilderness that has engulfed the remains of this fallen race. If you are to learn their secrets, you must unearth the fate of the civilization that called these lost worlds home.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Core i3 / AMD FX 2.5Ghz

Memory: 5 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX / AMD Radeon 6870 HD

Storage: 6 GB available space

Additional Notes: Intel integrated graphics is supported, but not recommended.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Processor: Core i5 / AMD FX 2.5Ghz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD R9 290

Storage: 6 GB available space

Additional Notes: Intel integrated graphics is supported, but not recommended.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com