دانلود بازی Escape Doodland برای کامپیوتر – کرک SteamEmu

Escape Doodland که از کیک استارتر شروع کرد، بالاخره در ۳۰م نوامبر ۲۰۱۸ به صورت نهایی در شبکه استیم منتشر شد. این بازی اثری در سبک اکشن، ماجراجویانه و دوبعدی می باشد که flukyMachine آن را توسعه داده و PlayWay S.A. آن را منتشر کرده است. اشتباه برداشت نکنید! با یک بازی ساده ی کژوال روبرو نیستید. شما سوزانده خواهید شد، بلعیده خواهید شد، له و لورده خواهید شد و حتی زندانی هم می شوید! به کررات! بازی Escape Doodland اثری بسیار جذاب آرکید و پلتفرمر است که گیم پلی آن در دنیای ۲٫۵بعدی Doodleها اتفاق می افتد. مرگ و ویرانی به سرزمین Doodland پاگذاشته است. این سرزمین شاد و مفرح قرار است که برای همیشه تغییر کند. دو گزینه پیش روی شماست: یا با نهایت سرعت فرار کنید یا بمیرید.

Escape Doodland یک بازی دوبعدی و پلتفرمر است که با دست نقاشی شده است. بازیکنان در آن هدایت یکی از ۱۰ غول بازی را در اختیار می‌گیرند و مراحل جذاب آن را پشت سر می‌گذارند. از ویژگی‌های مهم بازی می‌توان به جلوه‌های هنری و المان‌های طنزآمیز آن اشاره کرد. بازی Escape Doodland نتوانست بودجه خود را برای توسعه پورت‌های پلی ‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ به دست آورد و در آن سو به زحمت توانست کمپین خود را با موفقیت پشت سربگذارد. این موضوع هنوز می‌تواند برای خیلی از توسعه‌دهندگان امری خوشحال کننده باشد اما باز انتظار می‌رود که در آینده سازندگان با درآمد کسب شده از این پروژه آن را روی کنسول‌های دیگر نیز توسعه دهند.

Escape Doodland PC-SteamEmu

دانلود-بازی-Escape-Doodland

info

Escape Doodland is an arcade platformer with intense and demanding gameplay in a crazy 2.5D doodle world. Death and destruction came into Doodland. This happy and joyful land is going to change. Forever. There are only two options: run as fast as you can or die. Doodland is a grotesque world created on a piece of paper. It is invaded by Omnomus, a cruel monster that loves taste of inhabitants of this land. Each part of the world is different, has unique atmosphere. It is also full of demanding obstacles and you will have to run, jump, swim and fly to overcome them.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista/7/8/10
Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: GeForce 8600GT
Storage: 800 MB available space

راهنمای نصب

بازی به صورت کرک شده می باشد! تنها اکسترکت کرده و بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Escape Doodland-SteamEmu با لینک مستقیم