دانلود بازی ESCAPE FROM VOYNA برای کامپیوتر به همراه کرک SKIDROW

بازی ESCAPE FROM VOYNA عنوانی اکشن تک نفره است که در دوران جنگ سرد جریان دارد و داستان بازی در خاک روسیه اتفاق می افتد. شما در این بازی باید از منطقه ای به نام ووینا فرار کرده و بتوانید دشمنان خود را نابود کنید. بسیاری از آزمایشات هسته ای، کره زمین را در معرض نابودی قرار داده است و به آخرالزمان نزدیک می شویم. در این جریانات شما در نقش یک مامور مخفی وارد مسابقات می شوید و باید سعی کنید که بدون گرفتار شدن در تیرراس دشمنان، از دست آنها فرار کنید. بازی دارای حالت های متنوعی است و حال و هوای جنگ سرد نیز، حس خوبی را به تجربه بازی داده است.

ESCAPE FROM VOYNA PC-SKIDROW

دانلود-بازی-ESCAPE-FROM-VOYNA

در بازی ESCAPE FROM VOYNA می توانید از بزرگترین سلاح ها استفاده کرده و نسبت به آزمایشات هسته ای، واکنش نشان دهید. بازی شما را به جزیره ناشناخته ای می برد که باید به عنوان عامل مخفی آمریکا وارد عمل شده و نیروهای روسی را نابود کنید. شما باید مخفی کاری های زیادی را داشته باشید و بتوانید جهان بازی را کشف کنید. این کشف کمک می کند که بتوانید نسبت به دشمنان خود برتری داشته باشید و لیاقت حضور در محیط های متنوع را نیز داشته باشید. استفاده از سریع ترین و ساده ترین راه ها برای پیروزی می تواند بسیار کارساز باشد. دانلود بازی ESCAPE FROM VOYNA دارای تیراندازی تاکتیکی بسیاری است که باید در آنها مهارت لازم را داشته باشید.

پیدا کردن مواد غذایی و وسایل پزشکی در این بازی از اولویت بسیار بالایی برخوردار است و برای دوام آوردن در بازی، باید حتما به این نکته توجه داشته باشید. بازی سلاح های زیاد و متنوعی دارد که از هر مدلی طراحی شده اند. بازی دارای هیچ HUD برای نمایش مهمات نمی باشد و بنابراین باید به صورت سنتی و دم دستی، همه مهمات خود را تحت نظر داشته باشید. این حالت ها باعث می شود که تجربه بازی سخت تر شده و چالش های زیادی برای بازیکن ایجاد شود.

info

Escape from Voyna is an action packed realistic single player shooter set in the era of the Cold War on russian soil. After many nuclear tests the land is devastated and apocalypse spreading. You, a secret agent stranded on an island try to escape without getting caught by enemy soldiers.

During the time of the Cold War the major powers attempt to secure their power by attempting to build the biggest and best nuclear weapons. Those were tested on remote islands. Due to a misfortune, you land on one of those islands. As an american secret agent you must not be caught by the russian special forces of the RSWS.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista ,7, 8, Windows 10
Processor: Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
DirectX: Version 9.0c
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0 compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista ,7, 8, Windows 10
Processor: Intel Core i7
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 970 4GB, AMD Radeon R9 290 4GB
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0 compatible Sound Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی ESCAPE FROM VOYNA-SKIDROW با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم