دانلود بازی Etherborn برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Etherborn را می توان جهشی بزرگ در سبک پازل دانست که چشمان شما را متحیر می کند. این بازی پتلفورمر از پازل های محیطی تشکیل شده است و روی کاوش در محیط و درک ساختارهای تغییر گرانش زمین استوار شده است. وظیفه شما این است که به عنوان یک موجود بی سر و صدا در محیط بازی حرکت کنید و با جا به جایی المان ها، مراحل را به اتمام برسانید. شما باید افکار خود را عوض کنید و به نوعی عمل کنید که دنیا به کلی دچار تغییر شده است و قوانین فیزیک برعکس عمل می کنند. شما باید موجودیت خود را درک کنید و تخیلات خود را قوی کنید. گرانش بازی به صورت عمود بر سطح است و فرصت های خلاقانه ای را به شما می دهد. پازل های بازی مبتنی بر مکان هستند و با تغییر زاویه خود، آنها هم تغییر می کنند. سفر شما در دل محیط هنری بازی قرار دارد و شامل حوادث عجیب و غریبی است.

Etherborn PC-PLAZA

دانلود-بازی-Etherborn

بازی Etherborn امکان دستکاری محیط را به شما می دهد و باید دنیا را کشف کنید تا اجازه استفاده از آن را داشته باشید. بازی در زبان های مختلف ترجمه شده است و یک دنیای بی نظیر با صدایی گوش نواز را ارائه می کند. نمرات بازی هم خبر از یک گرافیک هنری می دهد و دنیای زیبایش بیش از همه منتقدین را راضی کرده است. موسیقی بازی هم پویا و پر جنب و جوش است که هر سطح آن دچار تغییر می شود. احساسات منحصر به فرد هر بازیکن برانگیخته می شود و سازندگان از سطوح سورئالیستی برای طراحی مراحل استفاده کرده اند. سازندگان از رنگ ها استفاده جالبی کرده اند و به خوبی فضای سه بعدی بازی را نشان می دهد. زاویه دوربین هم مدام عوض می شود و شما را از دید بهتری با بازی آشنا می کند.

info

Etherborn is an elegant leap in the gravity-puzzle genre; an environmental puzzle platformer built on exploring and understanding gravity-shifting structures. You are a voiceless being that has just been born into a world where a bodiless voice awaits your arrival. As your first thoughts emerge, you realise your journey has just begun. You must reach this ethereal voice to fully understand your own existence.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i3-6100

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460

DirectX: Version 11

Storage: 2500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-6500 3.20 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB

DirectX: Version 11

Storage: 2500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Etherborn-PLAZA با لینک مستقیم