دانلود بازی Everpath: A pixel art roguelite برای کامپیوتر

بازی Everpath در سبک روگ لایت و نقش آفرینی است که تمامی محیط بازی با دست و گرافیک پیکسلی طراحی شده است. محیط گیم پلی به صورت تدریجی توسعه پیدا می کند و سیستم مبارزاتی و آیتم های آن از بازی های اکشن کلاسیک نقش آفرینی الهام گرفته. شما عضوی از ارتش Northbarrow هستید که باید با سایر همرزمان خود عازم نبردهای خونین شوید. کلاس نظامی خود را انتخاب کرده و آن را شخصی سازی کنید و راز مهمی که در ورای این بازی نهادینه شده است را کشف نمایید. هریک از دشمنان شما در بازی Everpath منحصر به فرد هستند و چالش های خود را دارند. سلاح ها، جلیقه ها، اسکرول ها، بمب ها و … همگی به تدریج در اختیار شما قرار خواهند گرفت و هیچ چیز از اول بازی کامل نیست.

هر سلاحی که بدست می گیرید، شیوه ی مبارزاتی منحصر به فرد خود را دارد. حملات سریع، تخریب پذیری بیشتر، شانس های ضربات حیاتی، پرتاب آتش، منجمدکردن دشمنان، سرعت حرکات، دفاع و بلوکه کردن حملات دشمنان و … همگی در این بازی تعبیه شده تا بتوانید آیتم های ترکیبی و چالش برانگیز متعددی را به شما عرضه کند. این بازی تنها توسط یک نفر توسعه یافته و قرار است تا تمامی تلاش این شخص برای ارائه ی یک اثر ماندگار را شاهد باشیم.

Everpath A pixel art roguelite PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Everpath

info

Everpath is a roguelite RPG with hand-crafted pixel art, explore a procedural generated world with the combat and item system of the classics action RPGs. Embark yourself as a member of the Northbarrow army, choose and personalize your class to find what is lurking in the wilderness of…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP minimum

Processor: 1Ghz or faster

Memory: 256 MB RAM

Graphics: 128MB graphics

Storage: 50 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 minimum

Processor: 1Ghz

Memory: 256 MB RAM

Graphics: 128MB graphics

Storage: 50 MB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Everpath A pixel art roguelite-DARKZER0 با لینک مستقیم