دانلود بازی Evoland Legendary Edition برای کامپیوتر

Evoland Legendary Edition در مورد یک سفر دور و دراز است که شما امکان کشف تکنولوژی های جدید را پیدا می کنید و می توانید با گیم پلی هیجان انگیز بازی همراه شوید. بازی در سبک اکشن ماجراجویانه عرضه شده است و آزادی عمل را به بازیکن داده است. شاهد ارتقا گرافیکی جذابی در این نسخه هستیم و به خوبی پیشرفت را در این سری محبوب می توان دید.

Evoland Legendary Edition از سری بازی های شاخص سبک RPG الهام گرفته است و یک گرافیک واقع گرایانه و جذاب سه بعدی را ارائه می کند. باس فایت ها و نبردهای اکشن وسریع بازی است که مشخص اصلی بازی اوولند است و نمی توان از این سبک کلاسیک صحبت نکرد. در این نسخه می توانید تمامی نسخه های اوولند را تجربه کنید و در یک پک فوق العاده آنها را داشته باشید. سناریوهای بازی منطبق بر نسخه های اصلی هستند و شامل تمدن های مختلف در جهان های قدیم هستند. طنز در بازی جایگاه اساسی دارد و به خوبی روایت می شود.

Evoland Legendary Edition PC-PLAZA

دانلود-بازی-Evoland-Legendary-Edition

با دانلود بازی Evoland Legendary Edition می توانید یک اثر کلاسیک را تجربه کنید و استایل جذابی از آثار نوبتی محور را داشته باشید. شما باید در طول داستان حرکت کنید و سعی کنید که اچیومنت ها را برای ارتقا قابلیت های خود کسب کنید. عاشقان Evoland می توانند تمامی نسخه های این سری را که شامل نسخه های دوبعدی تا گرافیکی سه بعدی است تجربه کنید. تمامی نسخه های این بازی را می توان تاریخی دانست که سبک جذابی که در زمینه پازل ها و چالش محیطی ارائه می کنند قطعا در ذهم همگان نقش بسته است. پازل های بازی دست نخورده باقی مانده اند و می توانید حال تمامی انها را یکجا تجربه کنید. این روند کلاسیک پا به دنیای گرافیکی می گذارد و شما را شگفت زده می کند.

info

Evoland is a journey through the history of action/adventure gaming, allowing you to unlock new technologies, gameplay systems and graphic upgrades as you progress through the game.

Inspired by many cult series that have left their mark in the RPG video gaming culture, Evoland takes you from monochrome to full 3D graphics and from active time battles to real time boss fights, all with plenty of humor and references to many classic games.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista or better

Processor: Intel 2.0ghz Core 2 Duo or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia 260 GTS / Radeon HD 4850 or better

DirectX: Version 10

Storage: 1 GB available space

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or better

Processor: Intel i5 3.1 Ghz Quad core

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 660 / Radeon HD 7800 or better

DirectX: Version 10

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Evoland Legendary Edition-PLAZA با لینک مستقیم