دانلود بازی Evolution: The Video Game برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Evolution: The Video Game از یک بازی رومیزی که بیش از ۱٫۶ میلیون بازیکن داشته است، الهام گرفته است و استاندارد جدیدی را معرفی می کند. شما در این بازی باید در یک اکوسیستم زیبا قدم بگذارید و بتوانید تعادل خوبی بین فکر و اکشن برقرار کنید. سازندگان یک سبک هنری جالب توجه برای بازی ارائه کرده اند و می توانید در ۲۴ مرحله بازی را تجربه کنید. شخصیت های بازی از هوش مصنوعی خوبی برخوردارند و هرکدام سختی های خاص خودشان را دارند. بازی مبتنی بر مهارت است و می توانید به صورت چندنفره هم بازی را تجربه کنید. بیش از ۱۲ هزار صفت ترکیبی برای شخصیت های بازی ارائه شده است و هرچه قدر که بیشتر بازی کنید، می توانید راه های استراتژیک بازی را یاد بگیرید.

Evolution The Video Game PC-PLAZA

دانلود-بازی-Evolution-The-Video-Game

در ابتدا که بازی Evolution: The Video Game را آغاز می کنید، یک استاد خبره در کنار شما قرار دارد و روند کار را آموزش می دهد. در ابتدای کار و قبل از اینکه در حفره های شکست گرفتار شوید، می توانید از این راهنمایی استفاده کرده و نجات پیدا کنید. بازی از باس های منحصربه فرد تشکیل شده است و می توانید در بخش تک نفره تجربه کنید. شخصیت های جدید در بخش کمپین به بازی اضافه می شوند و سیستم بازی دچار تغییرات عمده می شود. قوانین بازی روشن و سریع هستند و می توانید از استراتژی های متنوعی استفاده کنید.

سبک های منحصربفرد بازی هم هیچ راه اشتباهی پیش روی شما نمی گذارند و باید تا می توانید شخصیت های AI بازی را بشناسید. صفحه بازی به اصلاح اینتراکتیو است و می توانید تغییرات صورت گرفته شده را به صورت گرافیکی مشاهده کنید. در ابتدا حدود ۱۷ کارت برای شخصیت ها در اختیار دارید و پس از گذر از بخش Toturial اضافه خواهند شد. توسط منوی بازی می توانید به جزئیات شخصیت ها دست پیدا کنید و عملکرد بهتری برای نبردها داشته باشید.

info

Inspired by the board game with more than 1.6 million players, Evolution sets a new standard for digital tabletop. Adapt, survive, and thrive in a beautiful and ever-changing ecosystem enhanced by incredible art and thoughtful, balanced mechanics.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1 64-Bit

Processor: Dual Core 2 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GT 8500

DirectX: Version 10

Storage: 2 GB available space

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-Bit

Processor: Quad Core 2.5 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 600

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Evolution The Video Game-PLAZA با لینک مستقیم