دانلود بازی Extinction Alien Invasion برای کامپیوتر – نسخه TiNYiSO

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Extinction Alien Invasion یک بازی آرکید و شوتر است که المان های نقش آفرینی را در گیم پلی خود جای داده و از آثاری هم چون Dead Nation, Shadowgrounds, Alien Breed و Alien Swarm الهام گرفته است. شما در این بازی نقش مزدوری را خواهید داشت که در ابتدای حمله ی بیگانگان به زمین، هرکاری را برای نجات بشریت انجام می دهد. شما می توانید این بازی را با دوستان خود به صورت دونفره به صورت لوکال تجربه کنید. دو حالت برای این بازی درنظر گرفته شده، پشتیبانی از گیم پد لحاظ گردیده، مهارت های متعددی در گیم پلی گنجانده شده تا بتوانید با استایل خاص خود بازی را پیش ببرید، بیش از ۵۰ اسلحه برای جمع آوری در گیم پلی بازی وجود دارد، شاهد گونه های متعددی از دشمنان خواهید بود و البته آیتم های متعددی برای جمع آوری و ایجاد اسلحه دلخواه خود در گیم پلی بازی وجود دارد.

Extinction Alien Invasion PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-Extinction-Alien-Invasion

info

Extinction Alien Invasion is an arcade shooter with elements of RPG, inspired by games like: Dead nation, Shadowgrounds, Alien Breed and Alien Swarm. In the game you will control a mercenary at the beginning of an alien invasion doing everything to protect the human race. Annihilate waves of aliens, build your base, improve your mercenary, do it all with a sound track bathed in rock.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Core i3

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Geforce GT 640

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Extinction Alien Invasion-TiNYiSO با لینک مستقیم

ADs