دانلود بازی Far Cry 3 + Update v1.05 برای کامپیوتر – نسخه RELOADED

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4رای)
Loading...

بازی Far Cry 3 در سال ۲۰۱۲ توسط استدیو یوبی سافت مونترال ساخته و توسط شرکت یوبی سافت برای پلتفرم های Xbox 360/PS3/PC عرضه گردید. در زمان انتشار، این نسخه توسط منتقدان و بازیکنان ستایش شد و به یکی از عناوین سال تبدیل گشت. در واقع این موفقیت بازی Far Cry 3 بود که سازندگان را به ساخت نسخه چهارم سوق داد. این بازی در سبک خود یک نوآوری خلاقانه به حساب می آمد که بازیکنان را برای مدت ها سرگرم نگاه داشت و تبدیل به یکی از خاطره انگیزترین تجربه های گیمینگ شد.

هر انسانی باید خودش را برای روزی آماده کند که با مشکلی سخت و یا وضعیتی غیرمنتظره رو به رو می شود. عاقلی در این باره گفت: “تصمیم گیری با ما نیست، تنها تصمیمی که ما باید بگیریم این است که به چه شکلی از زمان استفاده کنیم.” بازی Far Cry 3 شما را در چنین وضعیتی قرار می دهد. در بازی هدایت جیسون بِرودی را برعهده دارید؛ یک فرد کاملا معمولی که به همراه برادران بزرگ تر و کوچک ترش یعنی گِرنت و رایلی و دوستانشان لیزا، دِیزی، کیت و الیور برای جشن گرفتن دریافت مدرک خلبانی برادرش رایلی به بانکوک سفر می کنند. وقتی برفراز آسمان ها مشغول چتربازی هستند، در مجمع الجزایر روک فرود می آیند که توسط دزدان دریایی اداره می شود.

Far Cry 3 PC-RELOADED + DODI Repack

دانلود-بازی-Far-Cry-3

سایر نسخه‌های بازی فارکرای

این دزدان دریایی توسط واس مٌنتِنگرو (Vaas Montenegro) رهبری می شوند و این جمع دوستان را به اسارت می گیرند. جیسون و برادرش گرنت در ابتدای بازی درحالی که دیگر دوستانشان برای فروخته شدن به عنوان برده فرستاده می شوند، مورد آزار و طعنه های واس قرار می گیرند. گرنت و جیسون موفق به پیدا کردن راه فرار می شوند، اما به هنگام فرار، واس گرنت را می کشد و به جیسون اجازه فرار می دهد. پس از یک فرار موفقیت آمیز، جیسون با افراد دیگری در مجمع الجزایر آشنا می شود که از آن ها می توان به دِنیس راجرز اشاره داشت. او برای پیدا کردن دوستانش تلاش می کند و به جمع جنگجویان قبیله راکیات (Rakyat) می پیوندد.

این داستان کلی بازی Far Cry 3 است که پیچ و خم و فراز و نشیب های خود را دارد. در این عنوان با شخصیت های مختلفی رو به رو خواهید شد؛ شخصیت هایی که همگی منحصر به فرد بوده و اهداف به خصوص خود را دارند. با کارکترهایی رو به رو می شوید که ممکن است منزوی یا دیوانه باشند. بُعد فلسفی این نسخه، تغییر یافتن انسان بعد از انجام برخی کارها است؛ شخصیت اصلی بازی از یک انسان معمولی به جنگجویی حرفه ای تبدیل شده و تمامی افرادی که در هدفش جلودار او باشند را از بین خواهد برد. این تا جایی ادامه پیدا می کند که هدف نجات دوستان و خانواده، به انتقام تبدیل می شود.

دنیای بازی بسیار بزرگ است و تنها حرکت کردن و دیدن تمام جزایر وقت زیادی از شما می گیرد؛ حال ماموریت های فرعی و یافتنی های بی شمار را به آن اضافه کنید که بر محتوای آن می افزایند. بازی را می توان به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم کرد. فعالیت های زیاد همیشه شما را سرگرم نگاه خواهند داشت.

سیستم مبارزات بازی بخاطر متعدد بودن دشمنان و گزینه های شما غنی بوده و می توانید از انواع سلاح های پرصدا و بی صدا (از جمله کمان!) برای پیش بردن هدف خود استفاده کنید. همچنین استفاده از طبیعت می تواند عاملی دیگر برای موفقیت شما باشد. در پایگاه ها، تپه ها، جنگل ها و هر محیط طبیعی دیگر با دشمنان به مبارزه خواهید پرداخت و گاهی ممکن است با NPC های نسبتا زیادی رو به رو شوید که سلاح های سنگین و قدرتمندتان تنها کمک شما هستند.

سیستم ارتقای بازی همه جانبه است. شما می توانید قابلیت ها و مهارت های جدید را در سه شاخه بیاموزید و با این مهارت ها، کار خود را ساده تر کنید. البته این ارتقاها به امتیازات XP بدست آمده توسط شما بستگی دارد. با کشتن حیوانات و جانوران مختلف (وابسته به پوشش جانوری منطقه خاص) می توانید ابزار خود را ارتقا دهید. این سیستم ارتقا حوصله زیادی می خواهد اما با استاد شدن در آن، به راحتی از پس دشمنانتان بر می آیید. این یکی از نقاط قوت و متفاوت بازی بود و در حین بدست آوردن این ارتقاها، تجربیات جالبی برای شما رقم می خورد.

منبع توضیحات : گیمفا

info

Far Cry 3 is an open world first-person shooter set on an island unlike any other. A place where heavily armed warlords traffic in slaves. Where outsiders are hunted for ransom. And as you embark on a desperate quest to rescue your friends, you realize that the only way to escape this darkness… is to embrace it

Key Features:

AN OPEN WORLD FIRST-PERSON SHOOTER

Create your own FPS adventure. Customize your weapons, your skills and your approach to each mission, whether you favor intense run-and-gun action, stealthy close-up takedowns or long-range sniping.

AN ISLAND OF DANGER AND DISCOVERY

Explore a diverse island playground, from mountain ranges and swampy grasslands to white sandy beaches. Discover relics, hunt exotic animals, play mini-games and travel quickly by land, sea or air. Fight your way through the island’s towns, temples, river ports and more!

UNCOVER A MEMORABLE STORY AND AN INSANE CAST OF CHARACTERS

Encounter an engaging and disturbed cast of characters as you take a gritty journey to the dark side of humanity, written by a Writers Guild Award winner.

PLAY WITH FRIENDS IN A FULL CO-OP CAMPAIGN

Play online and team up in a four-player campaign which challenges you to be your best and work together to prevail. Experience the island through the eyes of a wayward crew in their own quest to survive against the odds.

A DIFFERENT BREED OF MULTIPLAYER

Innovative multiplayer rewards skill and team play. To level up, players must support each other by boosting with battle cries, reviving teammates and calling in support weapons. After each match, players have the choice to punish or show mercy for their foes in fun and twisted ways, choreographed with interactive cutscenes.

USE THE MAP EDITOR TO CREATE AND ACCESS NEW CONTENT

The powerful and easy-to-use Far Cry® Map Editor is back, with new and improved features. A community of mapmakers ensures a constant stream of all-new content with the very best being showcased for the whole world to enjoy. Using the included tools, you too can make amazing maps, quickly and easily.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows XP, Windows Vista and Windows 7

Processor:Intel Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz or AMD Athlon64 X2 6000+ @ 3.0Ghz or better

Memory:4 GB RAM

Graphics:512MB Video RAM (1GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0)

DirectX®:9.0c

Hard Drive:15 GB HD space

Sound:DirectX Compatible (Recommended Surround Sound 5.1 capable)

Other Requirements:Broadband Internet connection

Additional:*Supported Video Cards at Time of Release: AMD Radeon™ HD 2900 / 3000 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000 series, NVIDIA® GeForce® 8800 GTX / 9 / 200 / 400 / 500 / 600 series.

سیستم پیشنهادی:

Memory:4 GB RAM

Graphics:512MB Video RAM (1GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0)

DirectX®:11

Hard Drive:15 GB HD space

Sound:DirectX Compatible (Recommended Surround Sound 5.1 capable)

Other Requirements:Broadband Internet connection

Additional:*Supported Video Cards at Time of Release: AMD Radeon™ HD 2900 / 3000 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000 series, NVIDIA® GeForce® 8800 GTX / 9 / 200 / 400 / 500 / 600 series.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل های ISO بدست آمده پس از اکسترکت را به ترتیب توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید. ابتدا DVD1 و در وسط نصب، DVD2 را نصب کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل آپدیت farcry3_1.05.exe را پس از اتمام نصب بازی، نصب کنید.

5) وارد پوشه ی 02.Crack که در فولدر آپدیت قرار دارد بشوید. دو کرک P2P و RELOADED پیش روی شماست. هرکدام را که می خواهید انتخاب کنید! فقط کافیست محتوای درون یکی از این دو کرک را در محل نصب بازی خود، پوشه ی bin کپی و جایگزین کنید.

6) وارد پوشه ی 03.Unlocker بشوید. فایل موجود را در آدرس زیر کپی کنید:

Documents / My Games / Far Cry 3 / GamerProfile.xml

————-

راه حل ساده!! نسخه DODI را دانلود و نصب کنید. همه چیز اتومات انجام شده است. تنها کافیست نصب کرده و سپس بازی را اجرا کنید!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس مربوطه وارد کرده و تایید را بزنید.

ADs